(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Новинки

 Шановні школярі і абітурієнти, вчителі та батьки!

    Вас вітає інтернет-магазин «Zno-books.in.ua» - місце, де Ви можете придбати книги для підготовки до ЗНО 2024 швидко та по вигідній ціні. Кожен абітурієнт, при складанні ЗНО, прагне набрати максимальну кількість балів, але для того, щоб бажання абітурієнта співпали з результатами тестування потрібна ґрунтовна підготовка і допоможуть якісно підготуватись до ЗНО 2024 книги (довідник, комплексне видання, тести) представлені у нашому магазині.

 Які книги краще допоможуть підготуватись до ЗНО 2024?

            Найкращим варіантом на думку вчителів та репетиторів для самостійної підготовки до тестування є шкільні підручники попередніх років з даного предмету. З їх допомогою можна відтворити той чи інший матеріал у вашій пам’яті. Та все ж незамінними в підготовці до ЗНО є спеціальні книги та посібники, видані суто для підготовки до ЗНО 2024 згідно специфікації та програми схваленої міністерством Освіти і науки України на 2024 рік.

 Що це за посібники та яка їх структура? Дані посібники - цедовідник, комплексне видання, збірник тестів, тренажер, типові тестові завдання а також таблиці та схеми.

      Такі книги, як: довідник, комплексне видання по структурі є однаковими, але вони написані різними авторами та видані різними видавництвами. Всі книги складені згідно програми ЗНО на 2024 рік. Кожна тема, включена до програми ЗНО з даного предмету, викладена в книзі у довідковій формі, а після теоретичного матеріалу є блок з різними типами тестів для закріплення знань та перевірки розуміння матеріалу. Також у кінці книг є відповіді (ключі) до тестових завдань кожної теми. Збірники тестів– це книги, які містять масив тестів по темах згідно програми ЗНО 2024 з даного предмету. Такі книги, як: тренажер, типові тестові завдання – це посібники, які містять 10-20 варіантів тестових зошитів, укладених згідно специфікації ЗНО 2024 року.

         Які книги обрати для підготовки до ЗНО 2024 з української мови ?

         За відгуками вчителів та абітурієнтів попередніх років, якісними та ґрунтовними посібниками для підготовки до ЗНО з української мови та літератури є книги автора Олександра Авраменко (видавництво «Грамота» місто Київ), а саме: довідник, тестові завдання у форматі ЗНО та НМТ. Також якісні посібники вийшли і у видавництва «Підручники і посібники» авторів Білецька О. та Витвицька С., а саме: комплексне видання з української мови та літератури, збірників тестів та тренажер. Видавництво «Літера» (місто Київ) пропонує хороші посібники для підготовки до ЗНО з української мови та літератури: Заболотний В. Українська мова та література ЗНО 2024. Повний курс для підготовки : видавництво Літера «Типові тестові завдання з української мови та літератури». Видавництво «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) підготувало для Вас «Довідник + тести з української мови та літератури. Повний повторювальний курс» та « 20 варіантів з української мови та літератури » автора Куриліна О.

       Якісні книги з історії України до ЗНО 2024!

         Об’єм матеріалу з історії України надзвичайно обширний, тому необхідна ретельна та грунтовна підготовка до ЗНО 2024. Шкільні підручники з даного предмету дуже обширно викладають матеріал, тому запропоновані книги, які допоможуть систематизувати та узагальнити матеріал, необхідні кожному хто проходить тестування в 2024 році з історії України. Асортимент надзвичайно широкий, тому абітурієнти мають змогу самі переглянути і вибрати книги.

         Лідером з продажів в даній категорії є книга Земерова Т. Історія України ЗНО 2024 Комплексне видання : Видавництво Підручники і посібники. Не відстають від лідера і інші книги: Панчук І. Історія України ЗНО 2024. Комплексне видання : видавництво Підручники і посібники автор Панчук І. (видавництво «Підручники і посібники») та Власов В., Кульчицький С., Панарін О. Історія України ЗНО 2024. Комплексне видання : видавництво Літера , Гісем О. Історія України ЗНО 2024. Довідник + тести. Повний курс : видавництво Абетка (видавництво «Абетка» місто Кам'янець-Подільський). Хочемо також відмітити якісні посібники: «Збірник тестових завдань з історії України до ЗНО 1715 тестів» автор Островський В., виданий видавництвом «Мандрівець» та «Історія України. Довідник в таблицях і схемах до ЗНО» автор Земерова Т.

            Кращою книгою, на думку вчителів та репетиторів, для ґрунтовної підготовки до ЗНО 2024 з математики є посібник Капіносов А. Математика. Комплексне видання ЗНО 2024. (профільний та рівень стандарту)  та Капеняк І., Гринчишин Я., Мартинюк О. Математика. Комплексне видання ЗНО 2024 : Підручники і посібники. видавництва «Підручники і посібники». Гарні посібники з математики написали автори: Гальперіна А. (видавництво «Літера») та Істер О.(видавництво «Абетка»).

      Окрім основних предметів, інтернет - магазин «Zno-books.in.ua» пропонує посібники для ЗНО 2024 з усіх інших предметів. Тут можна підібрати книги такі як :комплексне видання, довідник + тести, збірники тестів, тренажери, таблиці та схеми з біології, хімії, фізики, географії, англійської та німецької мови, авторами яких є: Барна І., Біда О., Соболь В., Кобернік С., Кузишин А., Валігура О., Доценко І., Євчук О., Чернишова Ю., Мясоєдова С., Альошина М., Титаренко Н., Струж Н., Березан О.Грицюк І. Розглянемо кращі книги цих авторів, які видало видавництво: «Підручники і посібники» (місто Тернопіль), «Літера» (місто Київ), «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) :

 Збірники завдань та відповіді для ДПА 2024 9 клас! 

    Державна підсумкова атестація охоплює всіх випускників 9 класів. Вона проводиться з таких предметів: українська мова, математика, англійська мова, історія України, німецька мова, географія, біологія, українська література, фізика, хімія, правознавство, зарубіжна література. Збірки завдань та відповіді до них для ДПА 2024 9 клас будуть корисні вчителям та учням. За допомогою збірників вчитель зможете підібрати своїм учням саме такі вправи, що охоплюватимуть важливі теми і допоможуть вдало пройти державну підсумкову атестацію. В асортименті представлені збірники та відповіді таких авторів, як: Авраменко О., Істер О., Власов В., Костильов О., Константинова О., Бевз В., Єременко О., Корнієнко Т., Марченко А., Барна І., Мерзляк А., Березняк М., Гісем. та інші, рекомендовані Міністерством освіти і науки України.

    Для Вас, шановні покупці, ми все розклали по зручних, чітко окреслених категоріях. Кожен товар має свої фотографії, опис та зміст. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації.

         Ми співпрацюємо з видавництвами Києва, Харкова, Тернополя, Кам'янець-Подільського й інших міст. Ви знайдете тут і продукцію таких відомих видавництв, як «Грамота», «Підручники і посібники», «Літера», «Абетка», «Ранок», «Освіта», «Генеза», «Навчальна книга – Богдан», «Мандрівець», «Торсінг», «УЛА», «Логос», «Академія». У нас Ви можете купити гуртом книги у будь-якій кількості за цінами видавництв та отримати хороші знижки. Знайти, замовити й отримати необхідні книги дуже просто - не виходячи з дому! І зовсім не має значення, де Ви живете! Ми відправляємо книги у Київ, Харків, Львів, Одесу, Вінницю, Дніпро, Полтаву, Миколаїв тощо. Гуртові замовлення відправляються зі знижками.

Вдалих Вам покупок!