(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Білецька О. Українська мова ЗНО 2024. Комплексне видання + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

Цена: 240.00грн.
Старая цена: 300.00грн.

Білецька О. Українська мова ЗНО 2024. Комплексне видання + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

ISBN: 9789660737693

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Год издания:

Количество страниц: 560

Обложка: мягкая

Издательство: Підручники та посібники

Білецька О. Українська мова ЗНО 2024. Комплексне видання + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

Посібник призначений для підготовки до ЗНО (НМТ) та ДПА з української мови. Він укладений відповідно до чинних програми з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО з української мови і літератури.

Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться українською мовою.

Пропонований посібник: призначений для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО (НМТ) та ДПА з української мови. Він складений відповідно до чинних програм української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО з української мови та літератури.

У посібнику подано теоретичні відомості з української мови, тренувальні вправи, тренувальні тестові завдання (включно з деякими: завданнями ЗНО минулих років), різноманітні словнички, корисні поради (лайфхаки), матеріали для написання завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю, варіанти орієнтовних робіт у форматі НМТ. Перед кожною темою наведено чек-лист, який допоможе скласти план її опрацювання. Після кожної теми подано QR-коди, за допомогою них можна буде пройти онлайн-тестування з теми.

Запропоновані в посібнику :матеріали допоможуть повторити, узагальнити й систематизувати знання з української мови. Тестові завдання, подані в посібнику, відповідають за формою тестам, які використовують під час проведення ЗНО (НМТ). Наприкінці посібника подано відповіді до всіх тестових завдань.

Матеріал, що стосується орфографії, подано за новим Правописом (2019 р.).

Сподіваємось, що посібник допоможе випускникам та абітурієнтам належним: чином підготуватися до ЗНО (НМТ) з української мови.