(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Власов В., Панарін О. Історія України 2000 тестів до ЗНО : видавництво Літера. купити

Ціна: 130.00грн.
Стара ціна: 160.00грн.

Власов В., Панарін О. Історія України 2000 тестів до ЗНО : видавництво Літера. купити

ISBN: 9789661788663

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 296

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Літера

Власов В., Панарін О. Історія України 2000 тестів до ЗНО : видавництво Літера. купити

ICTOPIЯ УКРАЇНИ 2000 ТЕСТІВ для підготовки до ЗНО

  • БІЛЬШЕ 2000 ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ
  • Тестові завдання до кожної теми програми
  • Усі типи завдань сертифікаційної роботи
  • З варіанти тренувального тесту у форматі ЗНО
  • Відповіді до тестових завдань

Перед вами - збірник завдань , призначення якого - перевірити , наскільки ґрунтовно ви опанували курс вітчизняної історії, чи готові до складання зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО) з історії України, з'ясувати, чи потрібно повертатися до якихось тем, на які типи завдань слід звертати особливу увагу. Працюючи за збірником, ви матимете змогу поглибити знання та вдосконалити вміння , потренувавшись на більш ніж 2000 тестових завданнях, які розроблені за специфікацією тесту з історії України для ЗНО Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО). Тестові завдання охоплюють матеріал, передбачений Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з історії України . Тож, виконуючи завдання, ви матимете змогу повторити шкільні курси, опрацьовані впродовж кількох років.

Починати готуватися до тестового випробування радимо з ретельного повторення програмового матеріалу за чинними підручниками або спеціально укладеними посібниками - послідовного, за' темами - розділами.

Лише після ретельного опрацювання всіх програмових тем, опанувавши та систематизувавши навчальний матеріал, з' ясувавши специфіку тестування з історії України , беріться за виконання завдань цього збірника . Варто наголосити, що в тестових завданнях, розроблених за розділами, запропоновано всі типи завдань, що їх використовує УЦОЯО для перевірки історичної компетентності абітурієнтів : завдання з вибором однієї правильної відповіді; завдання на встановлення відповідності; завдання на встановлення правильної послідовності; завдання з короткою відповіддю множинного вибору.

Завдання складено з урахуванням методичних вимог до такого виду оцінювальних матеріалів : варіанти відповідей до завдань підібрано коректно (всі однорідні та правдоподібні), що істотно підвищує рівень підготовки. Чи мало тестових завдань передбачають опрацювання фрагментів історичних джерел, яких, як відомо, щороку стає більше в тесті ЗНО. Використання таких завдань цілком виправдане з огляду на практичну, компетентнісну спрямованість шкільної історичної освіти . Тож у посібнику дібрано хрестоматійні, «класичні» фрагменти, які найвірогідніше можуть «з'явитися» в тесті ЗНО УЦОЯО. Належну увагу приділено й умінню абітурієнтів розпізнавати пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва .

У завершальній частині посібника запропоновано виконати тренувальні тести З історії України у форматі ЗНО відповідно до специфікації, розробленої УЦОЯО .