(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Витвицька С. Українська література ЗНО 2024. Комплексне видання : видавництво Підручники і посібники.

Ціна: 240.00грн.
Стара ціна: 300.00грн.

Витвицька С. Українська література ЗНО 2024. Комплексне видання : видавництво Підручники і посібники.

ISBN: 9789660739000

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 480

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Витвицька С. Українська література ЗНО 2024. Комплексне видання : видавництво Підручники і посібники.

Посібник містить :

  • Довідковий теоретичний матеріал
  • Тренувальні вnравиітестові завдання
  • Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови
  • Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови та літератури
  • Варіанти зошитів у форматі ЗНО
  • Відповіді до тестів
  • Матеріали для написання розгорнутої письмової відповіді на проблемні питання

Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО і ДПА 2024 з української літератури, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з української літератури для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. Посібник містить теоретичний матеріал, тестові завдання різних рівнів складності, тексти більшості програмових творів, орієнтовні зразки власних висловлень, демонстраційні варіанти тестів у форматі ЗНО, завдання та відповіді до сертифікаційної роботи з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури.

Пропонований посібник покликаний допомогти абітурієнтам у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Він уміщує матеріал, зміст якого відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. 

До кожного твору, який пропонує Програма зовнішнього незалежного оцінювання, подано паспорт — основну коротку інформацію, яка потрібна для аналізу твору, довідковий матеріал з курсу української літератури (відомості з біографій письменників, основні питання теорії літератури, аналіз творів тощо). Цікавою є рубрика «Думки про творчість», у якій наведено висловлювання відомих людей про певного письменника. Це дасть можливість абітурієнтові зорієнтуватися у виконанні відповідних тестових завдань. Уміщено також більшість текстів творів, що рекомендовані Програмою зовнішнього незалежного оцінювання.
Окрім теоретичного та довідкового матеріалу, у книжці подано тестові завдання: з вибором однієї правильної відповіді та на встановлення відповідності. Завдання мають на меті перевірити знання абітурієнтами літературного процесу, життєвого і творчого шляху письменників; знання змісту творів та вміння їх аналізувати; перевірити оволодіння основними теоретико-літературними поняттями тощо. Запропоновано також завдання з використанням ілюстрацій, які сприятимуть активній творчій праці абітурієнта. Крім того, посібник містить орієнтовні теми і зразки власних висловлень, демонстраційні варіанти тестів у форматі ЗНО.
Перевагою посібника є і відповіді до тестових завдань, що дасть можливість вступникам реально оцінити свої знання із предмета й сприятиме належній підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.