(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Валігура О., Давиденко Л. Англійська мова ЗНО 2024. Збірник тестів + аудіювання : видавництво Підручники і посібники купити

Ціна: 144.00грн.
Стара ціна: 180.00грн.

Валігура О., Давиденко Л. Англійська мова ЗНО 2024. Збірник тестів + аудіювання : видавництво Підручники і посібники купити

ISBN: 9789660737501

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 272

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Валігура О., Давиденко Л. Англійська мова ЗНО 2024. Збірник тестів + аудіювання : видавництво Підручники і посібники купити

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Збірник тестових завдань для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

  • Тренувальні тестові завдання
  • 10 варіантів тестів у форматі ЗНО з мультимедійним додатком
  • Відповіді до всіх тестових завдань

Завантажити мультимедійний додаток до посібника!

Найповніший за обсягом та видами мовленнєвої діяльності посібник містить різноманітні тестові завдання та 10 варіантів тестів у форматі ЗНО з мультимедійним додатком. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для загальноосвітньої школи та програмі ЗНО.

Використання тестових завдань - ефективний спосіб фронтальної перевірки знань. Метою створення пропонованого навчального посібника є систематизація різноманітних тестів, які дають можливість всебічно перевірити знання з англійської мови' відповідно до вимог чинної програми для загальноосвітніх шкіл, Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти , Програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

Посібник складається з чотирьох частин :

Test Your Language Competence (перевірка мовної компетенції)

Test Your Reading Comprehension (перевірка розуміння прочитаного)

Test Your Sociocultural Competence (перевірка соціокультурної компетенції)

Sample Tests For English Fina/ Ехат (10 варіантів тестів у форматі ЗНО).

Перша частина посібника Test Your Language Competence складається з п'яти розділів (Test Your Vocabu/ary, Test Your Grammar, Test Your Spel/ing, Test Your Pronunciation, Test Your Translation Skills). Запропоновані тести цієї частини посібника перевіряють мовну компетенцію учнів, а саме рівень сформованості лексичних, граматичних, фонетико-орфографічних навичок та перекладацьких вмінь . ·

Тести у цьому посібнику містять завдання п'яти форм:

1) завдання на встановлення відповідності ;

2) завдання з вибором однієї правильної відповіді;

З) завдання на заповнення пропусків ;

4) завдання з розгорнутою відповіддю;

5) завдання на визначення правильності І неправильності твердження.

Завдання широкого спектру перевіряють мовленнєві уміння та навички учнів, володіння структурою англійської мови на лексичному, граматичному, фонетик0-орфографічному рівнях, знання соціокультурних реалій англомовних країн .

Друга частина посібника Test Your Reading Comprehension складається з автентичних текстів, укладених відповідно до вимог зовнішнього незалежного оцінювання , спрямованих на визначення рівня сформованості вмінь учнів самостійно читати та розуміти автентичні тексти різних жанрів та стилів ; знаходити та аналізувати необхідну інформацію; робити висновки з прочитаного ; аналізувати та зіставляти інформацію, розуміти логічні зв'язки між частинами тексту.

Третя частина посібника Test Your Sociocultural Competence містить тести лінгвокраїнознавчого змісту і зорієнтована на визначення рівня соціокультурної компетенції учнів, зокрема, перевіряється знання історії, географії, культури Великої Британії, Сполучених Штатів Америки та Канади .

Четвертий розділ посібника Sample Tests For Eng/ish Fina/ Ехат містить 10 варіантів тестів з англійської мови у форматі ЗНО згідно діючої Програми зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Об'єктами контролю тестів є розуміння на слух (аудіювання), читання і письмо як комунікативні уміння, а також лексичний і граматичний аспекти іншомовної комунікації через використання мови. Зміст тестових завдань подано на автентичних зразках літературного мовлення, прийнятого у Великій Британії та відповідно до сфер і тематики ситуативного спілкування і шкільної навчальної програми.

Наприкінці посібника наведені ключі до всіх тестових завдань, які допоможуть перевірити правильність їх виконання та звернути увагу на навчальний матеріал, що потребує доопрацювання .