(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Українська мова і література ЗНО та ДПА 2024. Тренажер : Білецька О., Витвицька С. Підручники і посібники

Ціна: 96.00грн.
Стара ціна: 120.00грн.

Українська мова і література ЗНО та ДПА 2024. Тренажер : Білецька О., Витвицька С. Підручники і посібники

ISBN: 9789660738119

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 144

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Українська мова і література ЗНО та ДПА 2024. Тренажер : Білецька О., Витвицька С. Підручники і посібники

Тренажер для підготовки до ЗНО і ДПА 2024 з української мови і літератури містить :

  • 6 варіантів тестових зошитів у форматі ЗНО
  • матеріали для написання завдань відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю
  • відповіді до тестів

Посібник уміщує 6 варіантів зразків тестових завдань з української мови і літератури у форматі ЗНО та Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови і літератури 2024 р. з відповідями.

У 2024 році в переліку навчальних предметів, з яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання, виокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу.

«Зміст сертифікаційної роботи з української мови і літератури визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України . Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти.

Сертифікацій на робота з української мови і літератури має чотири частини. Частина 1 містить 24 завдання різних закритих форм з української літератури. Частина 2 містить 39 завдань різних закритих форм з української мови . Частина З містить З завдання з української мови відкритої форми з короткою письмовою відповіддю. Частина 4 містить 1 завдання з української мови відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю. Результати виконання завдань частин 2 та 4 буде зараховано як результат державної підсумкової атестації. Результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи буде використано під час прийому до закладів вищої освіти» .

Пропонований посібник призначений для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови і літератури. Він складений відповідно до чинних програми з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО з української мови і літератури.

У посібнику подано 6 варіантів зразків тестових завдань з української мови та літератури у форматі ЗНО і Демонстраційний варіант із відповідями.

Наприкінці посібника наявні ключі до завдань, що дасть можливість випускникам та абітурієнтам реально оцінити свої знання із предмета й сприятиме належній підготовці їх до ЗНО і ДПА.

Запропоновані у виданні матеріали допоможуть узагальнити знання і виявлять рівень готовності випускників та абітурієнтів до складання ЗНО і ДПА.