(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Українська література ЗНО 2024. Інтерактивний довідник-практикум із тестами : Літвінова І. та ін. Ранок.

Ціна: 225.00грн.
Стара ціна: 250.00грн.

Українська література ЗНО 2024. Інтерактивний довідник-практикум із тестами : Літвінова І. та ін. Ранок.

Немає на складі

ISBN: 9786170943903

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 336

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Ранок

Українська література ЗНО 2024. Інтерактивний довідник-практикум із тестами : Літвінова І. та ін. Ранок.

Посібник містить :

  • 50 занять для високих результатів
  • Усі твори за новою програмою
  • Отримай онлайн-консультацію автора

Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, інтерактивні завдання, запитання, тренувальні тести у форматі ЗНО. За цим посібником учні можуть готуватися як самостійно, так і на шкільних уроках або заняттях із репетитором.

Для учнів, абітурієнтів, учителів, репетиторів і всіх , хто прагне здобути й удосконалити знання з української літератури.

Зовнішнє незалежне оцінювання є підсумком тривалої й кропіткої роботи в школі. Розпочати готуватися до такого відповідального етапу у вашому житті потрібно заздалегідь, щоб результати змогли потішити вас, ваших викладачів і - батьків.

Пропонований інтерактивний посібник стане в пригоді під час підготовки до складання ЗНО з української літератури . Видання відповідає новій «Програмі зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з української мови і літератури, здобутих на основі повної загальної середньої освіти".

Посібник містить 50 занять. На початку видання подано навігатор, використовуючи який, можна скласти графік вивчення матеріалу. Це зручно як для учня, що самостійно готується до ЗНО, так і для вчителя, який проводить групові заняття. Матеріал посібника можна використовувати як під час звичайних шкільних уроків за певною темою, так і під час проведення занять із підготовки до ЗНО. Тренувальні завдання, уміщені в посібнику, нерозривно пов'язані з текстами, що подані в посібнику «Українська література. Інтерактивна хрестоматія.

Підготовка до ЗНО. Такий підхід орієнтований на те, щоб навчити учня читати, розуміти й критично осмислювати пропоновані програмою ЗНО тексти української літератури . Після опрацювання теоретичної частини заняття радимо читати текст хрестоматії з відповідними коментарям и, а потім переходити до виконання інтерактивних завдань у посібнику, що дозволить закріпити необхідний матеріал .

Хрестоматія, Що входить до комплекту з посібником, складена за нестандартним принципом. Це « коментована хрестоматія», яка має спеціальне поле для самостійної роботи . Крім стандартних тестових завдань, передбачених програмою ЗНО, посібник містить інтерактивні вправи, виконання яких допоможе сформувати більш чітке й глибоке уявлення про літературний твір, його значення для розвитку літературного процесу в Україні.

У посібнику використано принципи інтегрованого навчання : для досягнення мети застосовуються знання й уміння з інших предметних галузей. Такий підхід є важливим й актуальним для сучасної освітньої системи. Окремі завдання орієнтовані на підготовку де написання власного висловлення під час складання ЗНО. У посібнику також уміщено комплексні тести, складені у форматі ЗНО, що допоможуть грунтовно підготуватися до відповідальної роботи. До занять посібника подано бліц- питальники й тестові завдання. Виконуючи їх, ви закріпите знання за відповідною темою. Ще один вид завдань - складання «паспорта твору». Складаючи паспорт, ви зможете узагальнити те, що дізналися чи повторили про твір. Крім того, пропонуємо вам вести аркуш успішності - поетапно фіксувати свої досягнення й аналізувати, що варто зробити  для підвищення результатів .

У кінці посібника подано тестовий зошит, складений за зразком сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Зошит містить усі типи завдань і з мови, і з літератури, які зазвичай пропонуються на ЗНО; до нього передбачено бланк відповідей.

Корисний додаток до посібника - словник літературознавчих термінів, що стане для вас помічником під час виконання завдань.