(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Українська література ЗНО 2024. Інтерактивна хрестоматія : Гарюнова Ю., Тищенко З. та ін. Ранок.

Ціна: 180.00грн.
Стара ціна: 200.00грн.

Українська література ЗНО 2024. Інтерактивна хрестоматія : Гарюнова Ю., Тищенко З. та ін. Ранок.

Немає на складі

ISBN: 9786170966353

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 416

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Ранок

Українська література ЗНО 2024. Інтерактивна хрестоматія : Гарюнова Ю., Тищенко З. та ін. Ранок.

Посібник містить :

  • Усі твори за новою програмою
  • Коментарі та інтерактивні завдання
  • Отримай онлайн-консультацію автора

 Зовнішнє незалежне оцінювання - це дуже відповідальний етап шкільного життя, адже саме високі результати цього тесту дадуть змогу дістати омріяне місце у вищому навчальному закладі. Важливо обрати дієву систему підготовки, дотримання якої допоможе в оптимальні терміни пройти всю програму ЗНО з української літератури. 

Книгу можна використати як під час звичайних шкільних уроків за певною темою, так і під час проведення занять із підготовки до ЗНО. Хрестоматія складена за нестандартним принципом, адже має спеціальне поле для самостійної роботи учня . На цьому полі розміщено коментарі та завдання, завдяки виконанню яких можна засвоїти основні знання про літературний твір, його сюжетні перипетії, образи, використані в тексті художні засоби тощо.

     Під час роботи з хрестоматією ми пропонуємо обрати кольорову систему позначок (поради від співавтора дивіться за QR-кодом), за допомогою яких можна акцентувати художні засоби, характеристики героїв, важливі сюжетні моменти . Поле для самостійної роботи учня містить кілька видів завдань: позначення певного фрагмента, пошук пропонованого сюжетного елемента чи художнього засобу, письмова відповідь на поставлене запитання . Після самостійного виконання таких завдань учень має грунтовно опрацьований твір, Поради у якому визначено всі контрольні моменти, важливі для майбутньої роботи під час ЗНО. На коментованому полі принагідно вміщені необхідні довідкові матеріали, що допоможуть краще зрозуміти твір. Крім текстів творів, видання містить вислови про кожного автора, знання яких допоможе у виконанні відповідних завдань на тестуванні .

    Під час підготовки хрестоматії було враховано принципи інтегрованого навчання : для досягнення мети використовуються знання й уміння інших предметних . галузей, що є важливим і актуальним для сучасної освітньої системи. Переваг інтерактивній хрестоматії надає електронний додаток, у якому ви знайдете повні тексти тих творів, що в книзі подані скорочено, а також зможете переглянути відеолекції, екранізації творів із програми ЗНО, послухати пісні на слова українських поетів. До електронних матеріалів можна перейти за QR-кодами або через сайт lnteractlve.ranok.com.ua.

    Матеріал хрестоматії злютований Із завданнями посібника «Українська література . Інтерактивний довідник-практикум із тестами . Підготовка до ЗНО» (автори Ю. О. Гарюнова, З. Р. Тищенко, І. М . Літвінова, С. Г. Бутко). Комплексне використання цих двох видань допоможе зробити підготовку до складання ЗНО з української літератури чіткою, спланованою, ґрунтовною й цікавою.

Раді бути з вами в цьому навчанні!