(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Терещенко В. Українська мова і література ЗНО 2024. Комплексна підготовка : Генеза. купити

Ціна: 146.00грн.
Стара ціна: 170.00грн.

Терещенко В. Українська мова і література ЗНО 2024. Комплексна підготовка : Генеза. купити

Немає на складі

ISBN: 9789661112505

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 432

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Генеза

Терещенко В. Українська мова і література ЗНО 2024. Комплексна підготовка : Генеза. купити

Посібник призначено для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Зміст видання відповідає всім розділам програми ЗНО, що допоможе системно повторити необхідну теорію. Після кожного розділу посібника є контрольні тести для перевірки знань. На завершення всього матеріалу запропоновано тести у форматі ЗНО. Видання також містить посилання на електронні додатки: тренувальні тести, допоміжні матеріали, узагальнювальні схеми й таблиці, словники, тексти фольклорних творів та авторських віршів.

 Цей посібник допоможе вам ефективно підготуватися до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Що це таке й чим відрізняються ці два випробування?

Зовнішнє незалежне оцінювання - тестування, склавши яке, ви отримаєте два результати. Перший результат - це оцінка за державну підсумкову атестацію (її виставляють у додаток до свідоцтва про повну загальну середню освіту за шкалою 1-12 балів). Другий результат – це бали зовнішнього незалежного оцінювання, які ви можете використати для вступу до закладу вищої освіти (їх виставляють за шкалою 100-200). Отже, підготувавшись за цим посібником, ви успішно пройдете обидва серйозні випробування: і випускний, і вступний іспити.

Зміст зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури відповідає Програмі зовнішнього незалежного оцінювання із цього предмета. Це значить, що в тесті не буде жодного завдання з теми, якої б ви не вивчали в школі. Але чи означає це, що до тестування не треба спеціально й старанно готуватися? Аж ніяк!

Навіть якщо українська - ваш найулюбленіший предмет і ви досягли в ньому захмарних висот, вам треба готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. А якщо ви почуваєтеся в предметі не надто впевнено, це треба робити й поготів. Як саме може допомогти в підготовці до тестування з української мови і літератури посібник, який ви тримаєте в руках?

У посібнику подано все необхідне для ефективного повторення, узагальнення і поглиблення матеріалу, який ви вивчали в школі. Окрім того, видання містить спеціальні рубрики й розділи, покликані максимально занурити вас у процес тестування і натренувати на виконання завдань зовнішнього незалежного оцінювання.