(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Правила дорожнього руху 2023 України : коментар у малюнках.

Ціна: 108.00грн.
Стара ціна: 120.00грн.

Правила дорожнього руху 2023 України : коментар у малюнках.

ISBN: 9786178110109

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 112

Обкладинка: м'яка

Видавництво: УКРСПЕЦВИДАВ

Правила дорожнього руху 2023 України : коментар у малюнках.

Посібник містить детальні ілюстровані пояснення до чинних Правил дорожнього руху України (зі з мінами і доповненнями , затвердженими постановами Кабінету Міністрів України), які допоможуть краще засвоїти матеріал і ефективно застосовувати його на практиці . Органічна єдність офіційного тексту ПДР і коментар і в у малюнках полегшить вивчення ПДР, що своєю чергою дозволить водію краще орієнтуватися в реальних дорожніх ситуаціях , швидко і правильно приймати рішення. Видання доповнено необхідними для водіїв додатками : «Дорожні знаки», «Дорожня розмітка» (коментар у малюнках), «Сигнали регулювальника » (пояснення), «Дії водія при ДТП (алгоритм)», « Відповідальність за порушення та злочини у сфері безпеки дорожнього руху (нові штрафи) », « Основи автотранспортного права ".

Відеододаток «Дорожні знаки та розмітка» містить :

  • Понад 550 детальних ілюстрацій ПДР
  • Сигнали регулювальника (пояснення)
  • Дії водія при ДТП (алгоритм)
  • Порядок і правила складання схеми ДТП
  • Відповідальність за . порушення та злочини у сфері безпеки дорожнього руху (нові штрафи)

Відеододаток «Дорожні знаки та розмітка» можна завантажити за ОА-кодом на обкладинці . Використовуючи його , можна швидко та легко вивчити значення і застосування дорожніх знак і в та розмітки .

Книга буде корисною всім, хто навчається в автошколі чи на курсах підготовки водіїв , працівникам автотранспортних підприємств , а також автомобілістам зі стажем для підвищення кваліфікації .