(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Панчук І. Історія України ЗНО 2024. Тренажер для підготовки : видавництво Підручники і посібники.

Ціна: 96.00грн.
Стара ціна: 120.00грн.

Панчук І. Історія України ЗНО 2024. Тренажер для підготовки : видавництво Підручники і посібники.

ISBN: 9789660723931

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 176

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Панчук І. Історія України ЗНО 2024. Тренажер для підготовки : видавництво Підручники і посібники.

Навчальний посібник містить матеріали для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. До книжки входить :

  • 15 варіантів тестових зошитів у форматі ЗНО
  • Зразки бланків відповідей
  • Відповіді до тестів

Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, яке проводиться у формі тестування. Завданням зовнішнього незалежного оцінювання з історії України є перевірка відповідності знань та вмінь учнів програмним вимогам; виявлення рівня навчальних досягнень учнів та оцінка ступеня підготовленості випускників загальноосвітніх навчальних закладів до подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

Пропонований посібник містить 15 варіантів по 60 тестових завдань, аналогічних тим, які використовуватимуться під час ЗНО та ДПА з історії України. Він укладений відповідно до чинних програм з історії для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і зовнішнього незалежного оцінювання. У посібнику наведено різноманітні тестові завдання з історії України (від найдавніших часів до наших днів), які дають змогу здійснити перевірку знань, умінь і навичок учнів з цього предмета. Збірник завдань призначено для самостійної підготовки до ДПА та ЗНО з історії України.

Збірник тренувальних тестів відповідає вимогам чинних програм з історії України для середніх загальноосвітніх начальних закладів і зовнішнього незалежного оцінювання.

ЗНО та ДПА з історії України здійснюватиметься в письмовій формі. Кожна особа, яка візьме участь у тестуванні, отримає тестовий зошит і бланк відповідей. 

Звертаємо увагу абітурієнтів на структуру тесту з історії України. Тест складатиметься з двох рівних частин. Результат виконання завдань першої частини, що охоплюватимуть період історії України ХХ ст. – початку ХХІ ст., буде зараховано як державна підсумкова атестація.

Друга частина завдань тесту охоплюватиме період історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст. Результат виконання завдань першої та другої частини тесту (тесту в цілому) буде використовуватися абітурієнтами під час вступної кампанії до вишів. Кількість завдань — 60, час, відведений на виконання тесту, — 150 хвилин.