(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Мотузний В. Біологія. Довідник. Поглиблений курс : видавництво Вища школа. купить

Ціна: 180.00грн.

Мотузний В. Біологія. Довідник. Поглиблений курс : видавництво Вища школа. купить

Немає на складі

ISBN: 97896607585886

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 752

Обкладинка: тверда

Видавництво: Вища школа

Мотузний В. Біологія. Довідник. Поглиблений курс : видавництво Вища школа. купить

У пропонованому навчальному посібнику висвітлено основні питання сучасної біології, зокрема таких її галузей, як загальна біологія, цитологія, гістологія, морфологія, фізіологія, біохімія, біофізика, систематика, географія таксонів, загальна екологія, еволюційне вчення, генетика, мікробіологія.

Книга складається з чотирьох частин.

У першій з них – «Загальна біологія» - подано основні властивості живого та біологію клітини. Наведено хімічний склад живих систем, розкрито різноманітність і будову основних груп органічних речовин, що входять до складу живого, різноманітність і властивості нуклеїнових кислот і білків, описано механізм їх синтезу та будову клітини.

Другий розділ – «Ботаніка» - присвячений царству Рослини, висвітлює загальні закономірності будови й функціонування рослинного організму, його роз множення та розвитку, будови таломів нижчих рослин і органів вищих рослин . Подано характерні ознаки представників усіх сучасних таксонів, їх поширення, біологічні особливості та практичне значення.

Розділ «Зоологія» містить інформацію про тварин, яку подано в систематичному порядку; будову, різноманітність, життєдіяльність, особливості розмноження, розвитку та поширення кожного таксону описано окремо в послідовності, яка відображає еволюцію царства. Велику увагу приділено практичному значенню окремих виді в тварин у житті людини, зокрема збудників і переносників збудників хвороб, отруйних, сільськогосподарських.

У розділі «Біологія людини» описано будову тканин, органів, систем людських органів. Показано, як цілісність організму забезпечується різними функціональними системами, що утворюються на основі інтегративних нейрогуморальних механізмів регуляції та реалізують взаємозв'язок органів, тканин і фізіологічних систем.

Текст посібника добре ілюстрований. Уміщені в ньому малюнки, схеми , таблиці полегшують сприйняття мате ріалу та сприяють його запам'ятовуванню.