(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Молочко С. Українська література ЗНО 2024. Збірник тестових завдань : видавництво Весна.

Ціна: 72.00грн.
Стара ціна: 80.00грн.

Молочко С. Українська література ЗНО 2024. Збірник тестових завдань : видавництво Весна.

Немає на складі

ISBN: 9786176862635

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 136

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Весна

Молочко С. Українська література ЗНО 2024. Збірник тестових завдань : видавництво Весна.

Посібник містить : 

  • ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ ЗА ТЕМАМИ ПРОГРАМИ ЗНО
  • УЗАГАЛЬНЮВАЛЬНІ ТЕСТИ У ФОРМАТІ ЗНО
  • ЗРАЗОК БЛАНКА ВІДПОВІДЕЙ
  • КЛЮЧІ ДО ВСІХ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ

Посібник тестових завдань з української літератури підготовлено відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2024 року та специфікації тестів з українсь1юї літератури. Видання містить тренувальні завдання за кожною темою Програми, а також узагальнювальні тести з української літератури у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.
Після виконання завдань користувачі посібника мають можливість перевірити свій рівень підготовленості до участі в ЗНО за правильними відповідями.
Видання рекомендовано учням, абітурієнтам, учителям під час підготування до зовнішнього незалежного оцінювання. Посібник також може бути використаний для тематичних оцінювань учнів на уроках української літератури й під час самостійного вивчення творчості письменників.
Запропонований посібник призначено для тестової перевірки навчальних досягнень учнів старших ккасів (вступників) й укладено відповідно до чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Посібник дає змогу випускникам загальноосвітніх навчальних закладів самостійно перевірити власний рівень підготовленості до ЗНО з української літератури, актуалізувати й систематизувати знання з курсу української літератури, виявити прогалини» в знаннях.
Посібник містить двадцять два тести відповідно до тем, представлених у Програмі зовнішнього незалежного оцінювання, а також шість узагальнювальних тестів. Кожен тест містить 20 завдань із вибором однієї правильної відповіді із п' яти варіантів та 4 – на встановлення відповідності.
Виконання запропонованих завдань забезпечить поетапну перевірку рівня засвоєння матеріалу з української літератури, а також удосконалить процес узагальнення та систематизації.