(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Мойсеєнко І. Фізика ЗНО 2024. Довідник + тести. Повний курс : видавництво Абетка.

Ціна: 180.00грн.
Стара ціна: 200.00грн.

Мойсеєнко І. Фізика ЗНО 2024. Довідник + тести. Повний курс : видавництво Абетка.

ISBN: 9786175391051

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 292

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

Мойсеєнко І. Фізика ЗНО 2024. Довідник + тести. Повний курс : видавництво Абетка.

Посібник Фізика. Довідник + тести. Повний повторювальний курс Підготовка до ЗНО та ДПА 2024 містить:

  • Теоретичні відомості до всього шкільного курсу фізики
  • Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді
  • Завдання на встановлення відповідності
  • Завдання відкритої форми з короткою відповіддю
  • Відповіді для самоконтролю

Матеріал проілюстровано достатньою кількістю прикладів. В кінці кожного тематичного розділу запропоновано тести різного рівня складності. Матеріал посібника може використовуватися для проведення тематичного оцінювання знань та підготовки до зовнішнього оцінювання.
Для вивчення фізики сьогодні пропонуються нові сучасні підручники. В них закладено великий обсяг навчального і дидактичного матеріалу, на вивчення якого учням треба затратити багато часу. З метою оптимізації підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання укладено довідник з фізики. Теоретичний курс та тестові завдання якого складено у відповідності до програм з фізики для загльноосвітніх навчальних закладів та програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.
У посібнику генералізовано навчальний матеріал для загальноосвітніх навчальних закладів а також вміщено визначення і формули, які виходять за межі програми школи, що забезпечує системність та наступність вивчення фізики у школі та вищому навчальному закладі. Вони позначені символом (•).
Довідник підводить учнів до глибокого розуміння теоретичного матеріалу вміщеного в підручниках та сприяє розвитку вміння розв’язувати розрахункові, якісні, експериментальні задачі. Довідковий матеріал проілюстровано достатньою кількістю прикладів та дає коротку, але вичерпну відповідь на всі теоретичні питання.
В кінці кожного тематичного розділу запропоновано тестові завдання різного рівня складності, призначені для самостійної підготовки учнів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Структуру тестових завдань адаптовано до технічних характеристик завдань з фізики для зовнішнього незалежного оцінювання. Матеріал посібника також може використовуватися для проведення тематичного оцінювання знань.
До всіх завдань в кінці посібника подано відповіді.

Для учнів шкіл, ліцеїв, гімназій та абітурієнтів, студентів вищих навчальних закладів, учителів, викладачів.