(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Куриліна О., Пристай Л. Українська мова ЗНО 2024 Комплексне видання. Повний повторювальний курс : Абетка

Ціна: 225.00грн.
Стара ціна: 250.00грн.

Куриліна О., Пристай Л. Українська мова ЗНО 2024 Комплексне видання. Повний повторювальний курс : Абетка

ISBN: 9786175393536

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 268

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

Куриліна О., Пристай Л. Українська мова ЗНО 2024 Комплексне видання. Повний повторювальний курс : Абетка

Матеріал довідника укладено згідно з чинною програмою з української мови для закладів загальної середньої освіти, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.

Повний повторювальний курс містить теоретичні відомості з усього шкільного курсу української мови. У кінці кожного тематичного розділу запропоновано завдання в тестовій формі різного рівня складності. Матеріал посібника може бути використано для проведення тематичного оцінювання знань та підготовки до зовнішнього оцінювання.

Посібник, який Ви тримаєте в руках, містить теоретичні відомості й детально сплановану систему контролю знань. Матеріал укладено відповідно до чинної програми з української мови для закладів загальної середньої освіти.

Повний повторювальний курс відповідає переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.

Матеріал посібника складається з таких розділів: «Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія», «Лексикологія. Фразеологія», «Будова слова. Словотвір», «Морфологія », «Синтаксис» та «Стилістика». У кожному із зазначених розділів поєднуються теоретичні відомості й завдання в тестовій формі з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності. Завдання не тільки згруповано за тематичними циклами, а й подано за принципом ускладнення, усі вони за формою і змістом відповідають специфікації тесту ЗНО з української мови.

Автори посібника акцентують увагу саме на системі перевірки знань, що дозволить об'єктивно оцінити їх рівень, установити недоліки в підготовці та спланувати роботу з їх усунення. Для самоконтролю подано алгоритм правильних відповідей.

Щоб виконати запропоновані в посібнику завдання, здобувач освіти повинен орієнтуватися в найважливіших теоретичних питаннях, знати винятки з правил, має опанувати зміни до українського правопису. Тому в рубриках «Увага!» і «Запам'ятайте! » виділено інформацію, яка часто залишаються поза увагою під час самостійного опрацювання або є актуальною після змін до сучасного правопису. У посібнику нововведенням є різнопланові завдання із послідовним заповненням пропусків, із вибором кількох слів, словосполучень чи речень для одного варіанта відповіді, завдання до трьох текстів.

У збірнику теоретичний матеріал, тестові завдання систематизовано і складено за нормами нової редакції українського правопису 2019 року.

Наприкінці посібника подано два комплексні варіанти тестових завдань у форматі ЗНО, які узагальнюють увесь поданий матеріал. Ви можете пройти їх у своєму смартфоні або за допомогою комп'ютера, від сканувавши QR-код або перейшовши за покликанням http://abetka.in.ua/info/interactive.

Посібник стане в пригоді не тільки учням 9-11 класів при вивченні тем та узагальненні своїх знань з української мови, а й учителям під час проведення уроків, зокрема при застосуванні таких форм роботи, як навчальне тестування, метод перевернутого класу.