(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Куриліна О., Пристай Л. Українська література ЗНО 2024. Комплексне видання : Абетка.

Ціна: 207.00грн.
Стара ціна: 230.00грн.

Куриліна О., Пристай Л. Українська література ЗНО 2024. Комплексне видання : Абетка.

ISBN: 9786175393420

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 292

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

Куриліна О., Пристай Л. Українська література ЗНО 2024. Комплексне видання : Абетка.

Матеріал довідника укладено відповідно до чинної програми з української літератури для закладів загальної середньої освіти, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Повний повторювальний курс містить теоретичні відомості з усього шкільного курсу української літератури . У кінці кожного тематичного розділу запропоновано завдання в тестовій формі різного рівня складності. Матеріал посібника може бути використано для проведення тематичного оцінювання знань та підготовки до зовнішнього оцінювання .

Матеріал посібника складається з таких розділів: «Усна народна творчість», «Давня українська література», «Література кінця XVIII - початку ХХ століття», «Література ХХ століття», «Твори українських письменників-емігрантів» та «Сучасний літературний процес». Кожний із зазначених розділів поєднує відомості про основні віхи життя письменника, короткий зміст, тему, ідею твору, літературознавчі терміни, завдання в тестовій формі з вибором однієї правильної відповіді та завдання на встановлення відповідності.

У посібнику особлива увага приділяється цитатам з творів письменників, висловам літературних критиків про письменника або його твір. Нововведенням є різнопланові завдання із використанням схем, які включають у себе питання про літературний процес, жанрову специфіку художнього твору, його сюжет, особливості творчої манери письменника. Для того, щоб запам'ятати велику кількість інформації про різні літературні твори, її потрібно візуалізувати, тому в посібнику пропонуються тести з ілюстраціями.