(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Кульчицький С., Власов В., Панарін О. Довідник з історії України до ЗНО для абітурієнтів та школярів : видавництво Літера.

Ціна: 220.00грн.

Кульчицький С., Власов В., Панарін О. Довідник з історії України до ЗНО для абітурієнтів та школярів : видавництво Літера.

ISBN: 9789669452245

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 528

Обкладинка: тверда

Видавництво: Літера

Кульчицький С., Власов В., Панарін О. Довідник з історії України до ЗНО для абітурієнтів та школярів : видавництво Літера.  Видання сьоме, перероблене та доповнене.

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з історії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти № 14.1/12-Г-714 від 21.05.2014)

Структура довідника відповідає програмі з історії України для учнів 7-11 класів та чинній програмі зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Це дає змогу використовувати посібник і під час підготовки до уроків історії України,  а особливо до ЗНО та ДПА.

У довіднику висвітлено увесь курс історії України від найдавніших часів до сьогодення з позицій сучасної науки. Структура видання поєднує високу інформативність із простотою, логічністю й дохідливістю викладу.

Текстовий матеріал належно ілюстрований. Довідник має карти до основних періодів історії України. Для зручності користування наприкінці книги розміщено покажчик назв основних подій, постатей, понять та термінів.

Книга «Довідник з історії України до ЗНО для абітурієнтів та школярів» побудований за такими критеріями:

  • містить стислий виклад шкільного курсу історії України;
  • відповідає програмі з історії України для закладів загальної середньої освіти;
  • орієнтований на програмові вимоги до ЗНО з історії України;
  • враховує найновіші досягнення історичної науки;
  • містить хронологічні таблиці подій та карти з історії України;
  • має словник основних історичних понять і термінів;
  • містить покажчик основних подій, постатей, понять і термінів.