(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Костильов О., Жгут О. ЗНО 2024 Біологія. Комплексна підготовка + онлайн тренування : Генеза. купити

Ціна: 146.00грн.
Стара ціна: 170.00грн.

Костильов О., Жгут О. ЗНО 2024 Біологія. Комплексна підготовка + онлайн тренування : Генеза. купити

Немає на складі

ISBN: 9789661100004

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 272

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Генеза

Костильов О., Жгут О. ЗНО 2024 Біологія. Комплексна підготовка + онлайн тренування : Генеза. купити

Біологія
КОМПЛЕКСНА ПІДГОТОВКА
+ Враховано зміни за новою програмою
+ Тести у форматі ЗНО з відповідями
+ Зразок бланка відповідей
+ Елементи тестових завдань PISA
+ Інтерактивні тематичні та тренувальні тести: легко, швидко, ЯКІСНО

У цьому посібнику для підготовки до ЗНО зібрано основні положення всіх розділів чинної навчальної програми, якою оволодівають учні закладів загальної середньої освіти.

Крім теоретичних відомостей, наведено поточні тестові завдання різного рівня складності, які сприятимуть закріпленню знань і самоконтролю. На завершення пропонується два повноцінні тренувальні тести у форматі зовнішнього незалежного тестування та бланк відповідей.

У цьому посібнику зібрано основні положення всіх розділів чинної навчальної програми, якою оволодівають учні закладів загальної середньої освіти. Крім теоретичних відомостей, у посібнику зібрано поточні тестові завдання різного рівня складності, які сприяють закріпленню знань і самоконтролю, а також кінцеві тренувальні тести у форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Якщо відповіді на поточні тести користувачі можуть знаходити в д овільному режимі, то до кінцевих тренувальних тестів ми пропонуємо підходити регламентовано.

Перш ніж сісти за виконання цих завдань, варто створити відповідну атмосферу. Слід вибрати місце та час (до 150 хв), протягом якого вам ніхто не заважатиме, не буде відволікаючих шумів, музики. На цей час слід відмовитися від вживання їжі, користування будь-якими засобами комунікації та джерелами інформації, включно з текстом цього посібника.

3моделювавши для себе атмосферу складання зовнішнього незалежного тестування, ви зможете об'єктивніше оцінити власні можливості та рівень підготовки, звернути увагу на психологічні та фізіологічні проблеми, які можуть супроводжувати процедуру тестування.

Роботу з посібником ми рекомендуємо учням закладів загальної середньої освіти розпочати із самого початку навчання в 11-му класі, а для інших користувачів пропонуємо регламентувати календарний термін, який ви відводите для засвоєння біології, таким чином; щоб періодичність вивчення матеріалу була регулярною, а час, відведений для роботи з посібником, не був менший за одну академічну годину.