(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Константинова О. ДПА 2021 9 клас Англійська мова. Збірник завдань : Освіта. купити

Ціна: 43.00грн.
Стара ціна: 50.00грн.

Константинова О. ДПА 2021 9 клас Англійська мова. Збірник завдань : Освіта. купити

Немає на складі

ISBN: 9789669830715

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 96

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Освіта

Константинова О. ДПА 2021 9 клас Англійська мова. Збірник завдань : Освіта. купити

Матеріали посібника для ДПА з англійської мови у 9 класі навчальних закладів системи загальної середньої освіти складено відповідно до основних вимог щодо підготовки завдань, насамперед - відповідності завдань рівням, зазначеним у державних стандартах та навчальних програмах: для закладів загальної середньої освіти – рівень А2+, для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов - рівень B1, що дозволить їх використовувати в комплексі з будь-якими навчально-методичними комплектами для основної школи, рекомендованими Міністерством освіти і науки. До складу матеріалів входять: аудіозапис тексту, який використовується для проведення аудіювання, а також одне післятекстове завдання; текст для читання з одним післятекстовим завданням; текст із пропущеними словами на використання мови. Завдання можна також використовувати під час підготовки до олімпіад і складання ЗНО з англійської мови за курс середньої загальноосвітньої школи. Зміст тестових завдань будується на автентичних зразках мовлення, прийнятих у Великобританії, та відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі.

Кожен з 44 варіантів завдань з англійської мови, що входять у пропонований збірник, відповідає рівням, зазначеним у державних стандартах та навчальних програмах і відповідає вимогам формату ДПА. Матеріали забезпечують визначення рівня сформованості в учнів умінь за двома видами мовленнєвої діяльності та рівень володіння учнем іноземною мовою. Завдання відповідають рівням, зазначеним у державних стандартах і навчальних програмах для закладів загальної середньої освіти: рівень А2+ - для загальноосвітніх шкіл (22 тести); рівень B1 - для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов (22 тести).

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з іноземних мов Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 01.11.2017 р. № 21.1/12-Г-732)