(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Капіносов А. Математика. Комплексне видання ЗНО 2024. (профільний та рівень стандарту) : Підручники і посібники. купити

Ціна: 240.00грн.
Стара ціна: 300.00грн.

Капіносов А. Математика. Комплексне видання ЗНО 2024. (профільний та рівень стандарту) : Підручники і посібники. купити

ISBN: 9789660736672

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 480

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Капіносов А. Математика. Комплексне видання ЗНО 2024. (профільний та рівень стандарту) : Підручники і посібники. купити

Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО і ДПА 2024 з математики

Метою посібника є надання практичної, методичної та психологічної допомоги учням у підготовці до ЗНО і ДПА  на 2024 рік.

Здобувачі повної загальної середньої освіти обов'язково складатимуть державну підсумкову атестацію ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання ЗНО з математики .

Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і не вступатимуть до закладів вищої освіти, які вимагають результати ЗНО з математики, отримають результат ДПА від 1 до 12 балів за виконання завдань сертифікаційної роботи рівня стандарту.

Ті, хто вивчав математику на рівні стандарту і планує використовувати результати ЗНО з математики для вступу до закладів вищої освіти, виконуватимуть усі 34 завдання сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня, а як ДПА їм зарахують результат за виконання завдань 1-26, З0, З1. Такі абітурієнти отримають результати за шкалою 1-12 балів (ДПА рівня стандарту) і 100-200 балів за рейтинговою шкалою ЗНО.

Випускники, які вивчали математику на профільному рівні, за виконання всіх 34 завдань сертифікаційної роботи з математики профільного рівня отримають оцінку як за шкалою 1-12 балів, так і за рейтинговою шкалою ЗНО 100-200 балів.

Зміст сертифікаційної роботи з математики визначатиметься Програмою ЗНО, затвердженою Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН України № 1513 від 04.12.19 р.).

ДПА у формі ЗНО з математики передбачатиме два варіанти сертифікаційних робіт: 1) рівня стандарту; 2) рівня стандарту та профільного рівня.

Рівень стандарту (на розв'язання 28 завдань - 150 хв, приблизно 5 хв на І завдання):

• 16 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох чи п'яти;

• завдання 17-20 - поєднання трьох рядків інформації, позначених цифрами, із п'ятьма варіантами, позначених буквами;

• завдання 21-26 - запис відповіді десятковим дробом;

• завдання 27-28 - завдання із записом повного розв'язання (перевіряється людиною).

Рівень стандарту та профільний рівень (на розв'язання 34 завдань - усього 210 хв, умовно 28 завдань по 5 хв - 140 хв плюс 70 хв на решту 5 завдань, по 14 хв на завдання):

• 16 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох чи п'яти можливих;

• завдання 17-20 - поєднання трьох рядків інформації, позначених цифрами, із п'ятьма варіантами, позначеними буквами;

• завдання 21-29 - запис відповіді десятковим дробом;

• завдання 30-34 - завдання із записом повного розв'язання (перевіряється людиною)

Посібник призначений для підготовки здобувачів повної загальної середньої освіти й абітурієнтів до ДПА та ЗНО на 2021 рік. Його укладено відповідно до вимог Програми ЗНО, затвердженої Міністерством освіти і науки України (Наказ ман України № 1513 від 04.12.19 р.), та чинних підручників з математики.

Посібник складається із двох частин: «Алгебра та початки аналізу», «Геометрія» та «Відповідей » до всіх завдань, що містяться в посібнику. Увесь матеріал поділено на 44 теми (28 - з алгебри і 16 - з геометрії).

Структура кожної теми в частинах «Алгебра та початки аналізу» та «Геометрія» така:

Б. Короткий виклад теоретичного матеріалу.

Г. Завдання і вправи для самостійного розв'язування .

Завдання і вправи для самостійного розв'язання до кожної теми складаються із трьох частин.

Перша частина містить тестові завдання з п'ятьма варіантами відповідей, з яких лише один правильний. Завдання розміщено в послідовності зростання складності. . ·

Друга частина містить завдання, які передбачають установлення .відповідності між деякими математичними поняттями, позначеними цифрами 1-3, та їхніми властивостями, позначеними буквами А-Д.

У третій частині вміщено тестові завдання відкритої форми. Ці завдання зазвичай складніші від попередніх. Кожна тема цієї частини містить завдання з параметрами. Матеріали, які стосуються профільного рівня, у цьому посібнику позначено двома рисками ліворуч і праворуч на берегах сторінок. Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і не вступатимуть до закладів вищої освіти, які вимагають результатів ЗНО з. математики, їх можуть пропускати.

Символом зірочка (*) в посібнику позначено складніші завдання в кожній темі (вони можуть виходити за межі шкільної програми) .

Розв'язані в теоретичній частині задачі спочатку Потрібно спробувати розв'язати самостійно! Якщо це вдалося зробити з усіма задачами - можна переходити до наступної теми.