(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Історія України в таблицях і схемах до ЗНО. Хронологічні таблиці : Дух Л. Видавництво Торсінг.

Ціна: 80.00грн.

Історія України в таблицях і схемах до ЗНО. Хронологічні таблиці : Дух Л. Видавництво Торсінг.

ISBN: 9789669397102

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 128

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Торсінг

Історія України в таблицях і схемах до ЗНО. Хронологічні таблиці : Дух Л. Видавництво Торсінг.

Запропонований навчальний довідник має допомогти систематизувати знання у проблемно-хронологічному плані, навчити лаконічно та конкретно будувати відповіді, що є важливим для ДПА та ЗНО.

Посібник побудовано відповідно до програм з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів та програми зовнішнього незалежного.

Він містить основні відомості з усіх розділів історії України, що вивчаються у шкільному курсі а також додатковий матеріал, необхідний для поглиблення і розширення знань. Матеріал викладено максимально об'єктивно, без ідеологічної упередженості. У кожному розділі подано найважливіші дати і події, яким передує коротка вступна стаття. Таблична форма розташування матеріалу дає можливість швидко знайти потрібну дату або подію. Поєднання змісту вступної статті та хронологічної таблиці полегшить засвоєння учнями предмету, допоможе їм з'ясувати місце і значення події у ланцюжку інших подій конкретного періоду, оцінити факти, зробити висновки і, нарешті, вичерпно відповісти на програмні питання.

Допоможе посібник також у підготовці до ДПА і ЗНО з історії України, коли треба повторити весь курс або повторити й узагальнити окрему тему.

«Історія України в таблицях і схемах. Хронологічні таблиці» це матеріал з курсу:

  • Основні події;
  • Видатні особи;
  • Факти;
  • Хронологія.

Навчальний посібник «Історія України в таблицях і схемах. Хронологічні таблиці» буде корисний при підготовці до ЗНО та ДПА  з історії України.