(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Історія України в таблицях і схемах 5-9 клас до ЗНО : Губіна С. Видавництво Торсінг. купити

Ціна: 80.00грн.

Історія України в таблицях і схемах 5-9 клас до ЗНО : Губіна С. Видавництво Торсінг. купити

ISBN: 9789669391025

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 112

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Торсінг

Історія України в таблицях і схемах 5-9 клас до ЗНО : Губіна С. Видавництво Торсінг. купити

Матеріал навчального посібника «Історія України в таблицях і схемах» охоплює історичний період із заселення українських земель первісною людиною та ознайомлює з господарством та способом життя, з характером розвитку етнополітичних спільнот на території України і формуванням українського народу і до кінця ХІХ ст. - створенням передумов для утвердження сучасної української державності.

Матеріал викладено стисло і доступно у вигляді схем і таблиць у відповідності до навчальних програм для середньої школи, враховано також рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо викладання історії України у 5-9 класах.

Матеріали посібника допоможуть у визначенні пріоритетних питань програмового матеріалу, формуватимуть уміння розв'язувати суперечливі питання, вибирати різні версії історичного розвитку, стверджувати власну думку щодо подій історії України .

Він надасть потрібну допомогу у виконанні тестових завдань, складанні хронологічних і порівняльних таблиць в підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з історії України, коли треба повторити весь курс або повторити і узагальнити окрему тему.

До посібника увійшли цікаві й важливі факти і дати, що стане у пригоді учням під час підготовки до ДПА та 3НО.

«Історія України в таблицях і схемах 5-9 клас» це матеріал з курсу:

  • Основні події;
  • Видатні особи;
  • Факти;
  • Хронологія.

Навчальний посібник «Історія України в таблицях і схемах 5-9 клас» буде корисний при підготовці до ЗНО та ДПА на 2024 рік з історії України.