(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Істер О. Математика. Комплексна підготовка + інтерактивні тести ЗНО 2024 : Істер О. Генеза. купити

Ціна: 170.00грн.
Стара ціна: 200.00грн.

Істер О. Математика. Комплексна підготовка + інтерактивні тести ЗНО 2024 : Істер О. Генеза. купити

ISBN: 97896611125055

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 432

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Генеза

Істер О. Математика. Комплексна підготовка + інтерактивні тести ЗНО 2024 : Істер О. Генеза. купити

Математика ЗНО 2024. КОМПЛЕКСНА ПІДГОТОВКА:

  • Короткі теоретичні відомості
  • Зразки розв'язування тестових завдань
  • Вправи для самостійного розв'язання у двох варіантах та відповіді до них
  • Тести у форматі ЗНО та відповіді ДО них
  • Інтерактивні тренувальні тести: легко, швидко, якісно

Сподіваюся, що запропонований посібник допоможе вам у підготовці випускників до складання 3НО. Маю надію, що посібник стане в пригоді як під час групових (класних, факультативних), так і під час індивідуальних занять.

Посібник допоможе узагальнити й систематизувати навчальний матеріал курсу математики 5-11 класів та підготувати учнів безпосередньо до складання іспитів у форматі 3НО. Якщо Ви працюєте за рівнем стандарту (3 год на тиждень), то підготувати учнів до складання 3НО непросто. Тому автор щиро сподівається, що адміністрація навчального закладу за рахунок варіативної частини навчального плану школи надасть ще одну, а краще дві години, яку вчителі зможуть використати саме для підготовки до 3НО. Посібник допоможе швидко і якісно повторити теоретичний матеріал відповідної теми (учні можуть це зробити як самостійно, так і під керівництвом учителя). А далі можна під керівництвом учителя (наприклад, під час класної роботи) розв'язати вправу з позначкою «А», а вправу з позначкою «Б» запропонувати учням для самостійного розв'язання (наприклад, як домашнє завдання).

Якщо Вам пощастило працювати на профільному рівні (9 год на тиждень), то важливо правильно спланувати резервний час програми з математики. Автор пропонує використовувати резервний час (а можливо, ще й додаткові години варіативної складової навчального плану) саме для ефективної підготовки до 3НО та діяти так, як запропоновано в попередньому абзаці.

Автор сподівається, що посібник буде дуже корисний і для вчителів, що проводять індивідуальні заняття. Залежно від регламенту заняття (45 хв, 60 хв, 90 хв, 120 хв тощо) учитель зможе знайти розумний «баланс» між теоретичною частиною теми (пояснити її учню або запропонувати йому ознайомитися з теоретичним матеріалом самостійно) і практичним наповненням теми (вправа «А»). При цьому вправу «Б» доцільно запропонувати учневі як домашнє завдання.

Маю надію, що майже 30-річний досвід роботи автора посібника у звичайних та профільних класах, досвід проведення індивідуальних занять, написання підручників та посібників для учнів та вчителів 5-11 класів, який враховано під час підготовки посібника, допоможе як; старшокласникам, так; і вчителям.