(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Інтерактивний довідник з історії України : Скирда І. Видавництво Весна.

Ціна: 70.00грн.

Інтерактивний довідник з історії України : Скирда І. Видавництво Весна.

ISBN: 9786176865629

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 112

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Весна

Інтерактивний довідник з історії України : Скирда І. Видавництво Весна.

Вашій увазі пропонується навчальний посібник «Інтерактивний довідник історія України 6- 11 класи». Він має на меті допомогти зрозуміти перебіг історичного процесу на наших землях, зміну суспільних подій, пов'язаних між собою причинно-наслідковими зв'язками, систематизувати історичні знання, виокремити головне, необхідне для засвоєння, сформувати основні історичні компетентності.

Навчальний посібник укладено відповідно до чинної навчальної програми та програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Хронологічно він охоплює матеріал від найдавніших часів до сьогодення і дозволяє швидко та надійно засвоїти необхідний обсяг знань, повторити й систематизувати перебіг основних історичних подій, ефективно підготуватися до уроків, самостійних і контрольних робіт, державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання.

Основний матеріал поданий у форматі компактних схем і таблиць, що дозволяє отримати загальні знання про характерні риси, події та явища певного історичного періоду. Навчальний посібник містить визначення понять і термінів, якими мають оперувати учні, викладення основних історичних фактів, перелік історико-культурних пам'яток, визначених програмою 3НО для обов' язкового розпізнавання.