(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Інтерактивний довідник з англійської мови 5-11 клас : Тучина Н. Видавництво Весна.

Ціна: 70.00грн.

Інтерактивний довідник з англійської мови 5-11 клас : Тучина Н. Видавництво Весна.

ISBN: 9786176865605

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 80

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Весна

Інтерактивний довідник з англійської мови 5-11 клас : Тучина Н. Видавництво Весна.

Посібник «Інтерактивний довідник. Англійська мова. 5—11 класи» допоможе учням систематизувати й по глибити знання з англійської мови. Усі відомості подано в доступній, стислій і наочній формі —у вигляді зручних таблиць.

Довідник у жодному разі не може виступати підручником, вивчити граматику тільки за ним без достатньої кількості вправ неможливо. Але цей довідник як допоміжний матеріал стане в пригоді тим, хто хоче швидко перевірити себе, дізнатися про випадки використання якоїсь конструкції, системно повторити певні розділи перед написанням твору, перед контрольною роботою, підсумковою атестацією, 3НО. Виклад матеріалу здійснено не за класами, а за частинами мови, оскільки вивчення граматики відбувається з поступовим накопиченням відомостей та розширенням діапазону конструкцій і передбачає повторення вже вивченої граматики на тлі нової лексики і з новими функціональними можливостями у мовленні. Довідником можна користуватися учням з 5 по 11 клас школи та при підготовці до ЗНО з англійської мови рік.

Довідник укладено на основі Програми незалежного зовнішнього оцінювання з іноземних мов, затвердженої Міністерством освіти і науки України, причому враховано як рівень стандарту (В1), так і профільний рівень (В2). У посібнику вміщено той матеріал, що призначений для користування в усному мовленні й на письмі, і той, який учні мають розуміти під час читання та аудіювання.