(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Глазова О. Українська мова ЗНО 2024. Комплексне видання : видавництво Освіта. купити

Ціна: 150.00грн.
Стара ціна: 170.00грн.

Глазова О. Українська мова ЗНО 2024. Комплексне видання : видавництво Освіта. купити

Немає на складі

ISBN: 9786176568759

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 320

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Освіта

Глазова О. Українська мова ЗНО 2024. Комплексне видання : видавництво Освіта. купити

Посібник містить теоретичний матеріал, комплекс' вправ і завдань, а також типові тести для підготовки до ЗНО. правильність виконання завдань можна звірити з поданими наприкінці посібника відповідями до тестів.
Теоретичний матеріал структуровано відповідно до чинно.і. програми ЗНО, що дає змогу здійснювати підготовку вже із 5 класу як самостійно, так і на уроках української мови.
Видання адресовано абітурієнтам, учням та вчителям української мови.

Завдання цієї книжки - не лише узагальнити й систематизувати вивчене вами на уроках української мови. Посібник допоможе замислитися: де і як ви зможете здобуті знання використати? У який спосіб і за яких обставин застосувати вміння? І головне: як впливатиме на все ваше наступне життя якісна мовна освіта? Як змінюватиме вашу долю добре знання мови і гарне володіння мовленням?
Незмінною залишатиметься лише роль спілкування - на розвиток подій воно впливатиме якнайбільше. Саме ґрунтовне знання мови і бездоганне володіння мовленням забезпечить можливості для вашої самореалізації як особистості, професіонала, а можливо, й громадського і державного діяча.
Освіту часто зображають у вигляді сходів, які ведуть людину до майбутнього. Цей посібник має стати важливою сходинкою у вашому навчанні. На цю сходинку ви зможете стати як перед закінченням шкільної освіти, тобто навчаючись у випускному класі, так і навчаючись у такому важливому дев'ятому або навіть восьмому чи сьомому класі! Адже навчатися не тільки ніколи не пізно, а й ніколи не рано! Тим більше навчатися мови!
Отже, користуючись посібником, ви зможете:
о закріплювати й узагальнювати здобуті на уроці мови теоретичні знання - із цією метою в книжці подано лаконічно викладені мовні правила і як найсучасніші таблиці та схеми;
о свідомо виробляти здатність вправно та швидко розпізнавати й аналізувати мовні явища - посібник включає призначені для цього алгоритми;
о тренуватися в застосуванні мовних знань - посібник містить різноманітні вправи.
Проте головне призначення навчально.і. книжки - підготовка до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. 3авдання посібника - зробити так, щоб тестове завдання стало для вас звичним інструментом самооцінювання. Тест ви виконуватимете для об'єктивної самоперевірки, безупинно розширюючи діапазон власних навчальних можливостей, оцінюючи не лише рівень своїх знань, а ще й тренуючи себе н; швидкість реакції.
Будемо раді, якщо книжка допоможе вам безперервно поповнювати знання мови, формувати все нові й нові вміння, тобто безупинно рухатися вперед, розвиваючи упевненість у своїх силах.