(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Євчук О., Доценко І. Англійська мова ЗНО 2024. Збірник тестових завдань : Абетка. купити

Ціна: 225.00грн.
Стара ціна: 250.00грн.

Євчук О., Доценко І. Англійська мова ЗНО 2024. Збірник тестових завдань : Абетка. купити

ISBN: 9786175393062

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 532

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

Євчук О., Доценко І. Англійська мова  ЗНО 2024.  Збірник тестових завдань : Абетка. купити

Посібник укладено відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

Довідник містить:

 • 30 завдань з аудіювання
 • 270 тематичних тестів
 • 1200 граматичних тестових завдань
 • 10 зразків письмових завдань
 • Відповіді до усіх завдань

Для учнів випускних класів, які готуються до вступу у вищі навчальні заклади, учнів, які мають бажання поглибити рівень володіння англійською мовою, студентів та вчителів.

Аудіофайли до посібника
 
1       Завантажити
2       Завантажити
3       Завантажити
4       Завантажити
5       Завантажити
6       Завантажити
7       Завантажити
8       Завантажити
9       Завантажити
10       Завантажити
11       Завантажити
12       Завантажити
13       Завантажити
14       Завантажити
15       Завантажити
16       Завантажити
17       Завантажити
18       Завантажити
19       Завантажити
20       Завантажити
21       Завантажити
22       Завантажити
23       Завантажити
24       Завантажити
25       Завантажити
26       Завантажити
27       Завантажити
28       Завантажити
29       Завантажити
30       Завантажити

Знання іноземних мов - це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення.
Пропонований посібник створений для старшокласників з метою допомогти вдосконалити набуті знання з англійської мови, практикуватися у виконанні тестів в процесі підготовки до ДПА та ЗНО, поглибити та повторити засвоєний матеріал. Завдання посібника спрямовані на розвиток навичок сприйняття на слух, читання, письма, говоріння, використання англійської мови у різних сферах сучасного суспільства: як офіційної мови міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету, техніки, науки і мистецтв, у навчанні, приватному листуванні, на роботі та на відпочинку.
Книга містить такі розділи:

 • Завдання на розуміння мови на слух
 • Тематичні тести
 • Граматичні тести
 • Письмові зразки
 • Відповіді для самоконтролю

У першому розділі подано завдання, які використовуються для розвитку навичок сприймання на слух. Відбір автентичного текстового матеріалу здійснено з урахуванням мовного лексичного та граматичного інвентарів для рівнів стандарту (В1 )та профільного (В2).
Другий розділ посібника вміщує велику кількість різноманітних та цікавих тестів пізнавального характеру з 30 розмовних ситуацій, що відповідають чинні й програмі з іноземної мови та розвивають навички читання, зосереджені на критичному мисленні, використанні мови, граматиці та сприяють збагаченню словникового запасу учнів.
Третій розділ посібника містить 100 тестів для перевірки навичок використання основних правил граматики англійської мови.
У четвертому розділі подано зразки неофіційного та ділового листування та завдання для написання власних письмових висловлювань.
Наприкінці посібника подано відповіді для самоконтролю. 
Книга рекомендована для підготовки до тестування учні в 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та 8-10 класів спеціалізованих шкіл, розрахована як на роботу в змішаних групах, так і для самостійної роботи.
Підготовка до тестування з англійської мови безумовно трудомісткий та об'ємний процес, який вимагає від старшокласників старанності , концентрації уваги, мотивації та часу, оскільки важливо опанувати не лише теоретичні знання, а й певні навички та вміння. Загалом кожен повинен сформувати свій стиль вивчення англійської мови, який буде цікавим і ефективним. Але успішний результат на тестуванні невід'ємно пов'язаний з самостійною роботою з використанням практичних посібників. Працюйте зі збірником тестових завдань і Ви неодмінно досягнете успіхів.