(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Білецька О. Українська мова ЗНО 2024. Тренажер : видавництво Підручники і посібники. купити

Ціна: 64.00грн.
Стара ціна: 80.00грн.

Білецька О. Українська мова ЗНО 2024. Тренажер : видавництво Підручники і посібники. купити

ISBN: 9789660737990

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 96

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Білецька О. Українська мова та література ЗНО 2024. Тренажер : видавництво Підручники і посібники. купити

Навчальний посібник містить матеріали для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури до ЗНО 2024. До книжки входить :

  • 6 варіантів тестових зошитів у форматі ЗНО
  • Зразки бланків відповідей
  • Відповіді до тестів

«У 2024 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу.

Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічноі) , вищої освіти, які у 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, мають обов'язково вибрати для проходження ДПА у формі ЗНО українську мову або українську мову і літературу.

Зміст сертифікаційної роботи з української мови визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з української мови для закладів загальної середньої освіти.

Сертифікаційна робота з української мови налічує 40 завдань різних форм і складається з двох частин: «Частина 1» (39 завдань різних форм), «Частина 2» (завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю )».

Пропонований посібник призначений для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови. Він складений відповідно до чинних програми з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО з української мови і літератури.

У посібнику подано 6 варіантів зразків тестових завдань з української мови у форматі ЗНО і Демонстраційний варіант із розв'язаними завданнями.

Запропоновані у виданні матеріали допоможуть узагальнити знання і виявлять рівень готовності випускників та абітурієнтів до складання ЗНО і ДПА.

Наприкінці посібника наявні ключі до завдань , що дасть можливість випускникам та абітурієнтам реально оцінити свої знання із предмета й сприятиме належній підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА.

Сподіваємось, що посібник допоможе випускникам та абітурієнтам належним чином підготуватися до ДПА та ЗНО з української мови.