(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Безуглий В. Костащук І. ЗНО 2024 Географія. Комплексна підготовка + онлайн тренування : Генеза. купити

Ціна: 146.00грн.
Стара ціна: 170.00грн.

Безуглий В. Костащук І. ЗНО 2024 Географія. Комплексна підготовка + онлайн тренування : Генеза. купити

Немає на складі

ISBN: 9789661111140

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 304

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Генеза

Безуглий В. Костащук І. ЗНО 2024 Географія. Комплексна підготовка + онлайн тренування : Генеза. купити

Книга "ЗНО 2024 Географія. Комплексна підготовка " — це можливість опрацювати величезний обсяг матеріалу протягом декількох місяців і повторити безпосередньо перед тестуванням, адже у книзі:

  • Теоретичний матеріал, словник термінів і понять
  • Тести та географічні задачі за темами програми ЗНО
  • Відповіді до тестів
  • Практичні завдання
  • Інтерактивні тренувальні тести: легко, швидко, якісно

Структурно посібник поділяється на шість тематичних розділів, які відповідають шкільним курсам географії, а кожен тематичний розділ, своєю чергою, поділяється на два блоки - теоретичну і практичну частини.

Огляд теоретичних питань з курсу дасть змогу поповнити знання завдяки логічному викладу основного матеріалу теми, допоможе пригадати основні поняття шкільної географії, чому також сприятиме Словник географічних термінів і понять. У посібнику узагальнено теоретичні знання, висвітлено найголовніші проблемні питання в кожній темі. Опрацьовуючи теорію, обов'язково використовуйте відповідні карти шкільного атласу.

Після кожного теоретичного блоку в посібнику містяться завдання Закріпіть свої знання, які, безумовно, допоможуть ще краще та якісніше засвоїти теоретичні знання, набути практичних умінь і навичок роботи з картами, таблицями і схемами, розвинути логічне мислення, що потрібне для роботи зі статистичними даними.

Виконавши практичні завдання до кожного розділу, почніть розв'язувати тестові завдання  Тренувального тесту. Для самоперевірки завантажуйте інтерактивні тренувальні тести (див. QR-код на обкладинці посібника), розміщені на сайті видавництва «Генеза». Спробуйте це робити без жодних підручних засобів (Інтернету, книжок, підручників, атласів, довідників тощо) і враховуйте час виконання. Це допоможе вам навчитися швидко і правильно дати відповіді на тестові завдання, навчитися регламентувати час і правильно заповнювати бланк відповідей.

Після цього обов'язково прочитайте Поради, як поводитися напередодні й під час тестування і скористайтеся ними. Якщо ви засвоїте увесь теоретичний матеріал посібника і виконаєте всі наведені в ньому завдання, це, безумовно, допоможе вам здобути омріяний високий бал на тестуванні!