(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Безкоровайна О. Васильєва М. Навчально-практичний довідник з англійської мови ЗНО і ДПА 2024 : Торсінг. купити

Ціна: 150.00грн.
Стара ціна: 160.00грн.

Безкоровайна О. Васильєва М. Навчально-практичний довідник з англійської мови ЗНО і ДПА 2024 : Торсінг. купити

Немає на складі

ISBN: 9789669398468

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 368

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Торсінг

Безкоровайна О. Васильєва М. Навчально-практичний довідник з англійської мови ЗНО і ДПА 2024 : Торсінг. купити

Зміст довідника відповідає чинним програмам Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи, Програмі зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, Програмі державної підсумкової атестації з англійської мови та Загальноєвропейським рекомендаціям із мовної освіти.

Матеріали, використані для завдань із перевірки умінь читання й письма як складових мовної компетенції учасників відібрані з автентичних джерел (книжки, газети, журнали, брошури, інструкції, інтерв'ю, матеріали англомовних Інтернет сайтів, англомовних радіо-, телепередач. Поетапне виконання навчальних завдань і завдань для контролю забезпечує самооцінювання учнів, що може бути використано під час складання мовного портфоліо, яке зараз активно впроваджується в загальноосвітніх навчальних закладах. Довідник містить правильні відповіді на всі тести та завдання, що спрощує процес оцінювання та само- оцінювання учнів.

Структура та методика роботи з посібником.

Перший розділ довідника «Теорія і практика» містить комплекс теоретично-довідкової інформації з основної граматичної тематики. Коментарі та пояснення надаються рідною мовою, що спрощує процес сприйняття та засвоєння досить складного граматичного матеріалу. Після кожного блоку теоретичної інформації пропонуються практичні завдання й завдання для контролю у формі тестів. Їх виконання дасть учневі можливість поетапно слідкувати за успіхами в оволодінні граматичним матеріалом.

У другому розділі «Тестові завдання» представлені тести на визначення рівня мовної компетенції учнів, сформованості їх рецептивних і репродуктивних лексичних і граматичних умінь. Усі запропоновані тести та завдання розбито на рівні володіння іноземною мовою, що відповідають вимогам до учнів старшої школи, а саме А2, Bl та 82.

Частина другого розділу «Читанню> містить тестові завдання закритої форми:  завдання з вибором однієї правильної відповіді; завдання на встановлення відповідності; завдання на заповнення пропусків у тексті.

У частині другого розділу «Письмо» пропонуються завдання з розгорнутою відповіддю, що передбачає створення власного висловлювання в письмовій формі відповідно до запропонованих комунікативних ситуацій.

У третьому розділі довідника «Тест у форматі ЗНО» вміщено заключний тест, який дасть учням можливість підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Для зручного користування 81. Test 1 і 82. Test озвучені.  

Перевірити своє сприйняття англійської мови на слух можна, ознайомившись з наведеними текстами та озвучуванням за посиланням по QR на обкладинці.

Уважаємо за потрібне звернути Вашу увагу на той факт, що посібник є комплексним утворенням, тому ефективність роботи з ним підвищиться, якщо всі його частини використовувати послідовно і комплексно.