(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Авраменко О. Міні-конспекти ЗНО 2024 Українська література : видавництво Грамота. купити

Ціна: 50.00грн.
Стара ціна: 60.00грн.

Авраменко О. Міні-конспекти ЗНО 2024 Українська література : видавництво Грамота. купити

Немає на складі

ISBN: 9789663499055

Автор:

Формат: 148x210мм (А5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 176

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Грамота

Авраменко О. Міні-конспекти ЗНО 2024 Українська література : видавництво Грамота. купити

Матеріал посібника потрібно опрацьовувати після прочитання художнього тексту, адже в цій книжці подано ключові слова, якими визначено літературний рід, жанр твору, особливості стилю (напряму), до якого він належить, зазначено його тему й ідею. Відомості з понятійного апарату сприятимуть повторенню літературознавчих термінів і важливих фактів, подій та явищ з історії літератури.

Основну (і найважливішу!) частину посібника становлять цитатний матеріал і літературні диктанти. Саме опрацьовуючи матеріал цитатників, ви зосередите увагу на зовнішніх і внутрішніх характеристиках літературних героїв, на яскравих репліках і художніх особливостях творів. Треба звертати увагу й на вислови митців і літературознавців про письменників, бо, як засвідчує досвід попередніх років, у тесті ЗНО трапляються завдання на визначення митця за цитатним матеріалом про нього. Рекомендуємо під час опрацювання уривків із творів виділяти маркером ключові слова, які характеризують саме цього героя (письменника).

Завдяки цьому за кілька тижнів до проходження ЗНО ви зможете, не перечитуючи всього посібника, повторити найважливіші моменти.

За допомогою літературних диктантів ви зможете, з одного боку, перевірити, наскільки уважно прочитано текст художнього твору, а з іншого - розставити акценти на найсуттєвіших моментах у характеристиці літературних героїв.

У кінці посібника подано матеріал для повторення. Це – різнопланові літературні диктанти, за допомогою яких ви зможете на фінальній стадії підготовки повторити весь матеріал програми ЗНО.

Цей посібник можна використовувати й під час підготовки до поточних контрольних робіт у 9, 10 й 11 класах.

Успіхів!