(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Авраменко О. БУЛО - СТАЛО. Зміни в правописі : видавництво Даринка. купити.

Ціна: 40.00грн.
Стара ціна: 42.00грн.

Авраменко О. БУЛО - СТАЛО. Зміни в правописі : видавництво Даринка. купити.

Немає на складі

ISBN: 9789669798206

Автор:

Формат: 148x210мм (А5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 40

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Даринка

Авраменко О. БУЛО - СТАЛО. Зміни в правописі : видавництво Даринка. купити.

Цей посібник допоможе вам швидко з'ясувати, які зміни відбулися в українському правописі, а також закріпити їх за допомогою вправ з ключами й тестових завдань у форматі ЗНО. Усе, що ви хотіли знати про нові норми, - у простому та наочному форматі «було - стало».

Щоб сприйняття матеріалу було ефективним, ми подали правила у формі таблиць, винісши в ліву частину колишнє формулювання правила, а в праву - зміни, що відбулися в новій редакції правопису.

Посібник також має практичну частину. Вправи з ключем і тестові завдання сприятимуть виробленню правописних навичок (відповіді до завдань подано на с. 39).

Міністерство освіти і науки України встановило перехідний період для впровадження нової редакції правопису в ЗНЗ України.

З 1 вересня 2019 року в школах України учні мають навчатися згідно з новою редакцією правопису. Протягом п'яти років учителі мусять виправляти написання за попередньою редакцією правопису, проте не вважати їх за помилку, а в завданнях тесту ЗНО Український центр оцінювання якості освіти буде використовувати лише ті норми правопису, які не зазнали змін (наказ МОН України від 29.07.2019 № 1033).