(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Александрова Л. Фізика ЗНО. Практичний помічник : Видавництво Літера. купити

Ціна: 30.00грн.
Стара ціна: 35.00грн.

Александрова Л. Фізика ЗНО. Практичний помічник : Видавництво Літера. купити

ISBN: 9789669451767

Автор:

Формат: 148x210мм (А5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 64

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Літера

Александрова Л. Фізика ЗНО. Практичний помічник : Видавництво Літера. купити

ФІЗИКА. ПІДГОТОВКА ДО ТЕСТУВАННЯ. ПРАКТИЧНИЙ ПОМlЧНИК
• Основні формули
• Практичні поради
• Алгоритми розв'язування задач
• Таблиця похідних одиниць фізичних веітичин

Посібник містить добірку основних формул, короткі вказівки до розв'язування основних видів задач з фізики, таблицю похідних одиниць фізичних величин та поради учасникам тестування.

Дехто вважає, що головне - це вивчити формули. Знання формул, безумовно, є невід'ємною складовою вивчення фізики. Проте цього замало. Фізика - це наука. Цікава. Захоплююча. Логічна. Щоб добре пройти тестування ЗНО, слід не лише знати окремі слова (формули, символи, поняття), але й розуміти мову фізики: розуміти її закони; встановлювати логічний взаємозв'язок між явищами природи та законами, що їх пояснюють; бачити фізичні явища навколо себе, відокремлювати їх, виявляти загальні риси та суттєві відмінності, знати, як працюють деякі механізми та вимірювальні прилади, для чого вони призначені, як ними користуватися тощо.

У фізиці в кожній формулі, у кожному графіку захована інформація. Слід навчитися її виявляти і застосовувати для розв'язування завдань ЗНО, а в цьому може допомогти тільки практика.

Практичні навички неможливо сформувати за один день. Краще готуватися ДО ЗНО протягом 10-11 класів. Можна багато зробити й за рік. А от готуючись лише протягом 2 місяців, на дуже високі результати розраховувати не варто. Проте в будь-якому разі готуватися краще, ніж не готуватися зовсім.

Але жодне завдання неможливо розв'язати без знання теорії. Перед початком вивчення теорії зверніть увагу на основні поняття: фізична величина, одиниці фізичної величини, одиниці СІ, вимірювання фізичних величин, фізичні прилади, шкала приладу, фізичне явище, фізичний закон та межі застосування фізичного закону, фізична модель. Означень цих понять немає у програмі ЗНО, але, не знаючи ці поняття, важко розуміти мову фізики. Вкрай необхідно знати про фізичну величину, фізичне явище, фізичний закон, прилад або пристрій.