(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 200 грн.

Тимчак О. ДПА 2021 Англійська мова 9 клас. Збірник тестових завдань (з аудіосупроводом) : Лібра Терра.

Ціна: 120.00грн.

Тимчак О. ДПА 2021 Англійська мова 9 клас. Збірник тестових завдань (з аудіосупроводом) : Лібра Терра.

ISBN: 9786176091080

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 64

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Лібра Терра

Тимчак О. ДПА 2021 Англійська мова 9 клас. Збірник тестових завдань (з аудіосупроводом) : Лібра Терра. 

Посібник призначений для самостійної або контрольованої підготовки учнів до складання тестових завдань під час ДПА, яку учні проходять після завершення основної школи. Він містить 25 варіантів тестів, кожний з яких представляє наступну структуру : Task 1 - Listening; Task 2 - Reading; Task З - Use of English .

Аудіосупровід та ключі для перевірки правильності виконаних завдань можна безкоштовно завантажити на сайті видавництва!

 Атестація з англійської мови після завершення основної школи проводиться у письмовій формі і складається з трьох частин:

 аудіювання;

 читання;

 використання мови.

У цьому посібнику дотримано основні вимоги щодо рівня завдань, насамперед - відповідність рівням, зазначеним у державних стандартах та навчальних програмах для загальноосвітніх навчальних закладів — рівень А2+ та для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов — рівень В1.

Завдання з аудіювання (Listening) дають можливість перевірити навички розуміння змісту прослуханого в межах тематики основної школи та рівень сприймання мовлення на слух, а також уміння відокремлювати специфічну інформацію. Запропоновані аудіотексти — це бесіди в стандартних ситуаціях повсякденного спілкування і короткі висловлювання інформацій нопрагматичного характеру. Завдання для перевірки прослуханого наведено з використанням наступних алгоритмів: на вибір однієї правильної відповіді з трьох запропонованих, на добір відповідностей та на заповнення пропусків інформацією.

Завдання з читання (Reading) допоможуть перевірити уміння загально/детально/вибірково розуміти текст, з’ясовувати значення незнайомих слів на основі контексту. Переважаючий алгоритм завдання для перевірки розуміння прочитаного тексту – ствердження (True) або спростування (False) наведеного твердження. Завдання перевіряє вміння розуміти інформацію, яку отримуєш під час зорового сприймання тексту.

Завдання з використання мови (Use of English) спрямовані на розвиток уміння добирати відповідні слова, здогадуючись про їх значення зі змісту, пра вильно впізнавати граматичні форми та частини мови відповідно до контексту. Алгоритм завдань – вибір правильного слова з трьох запропонованих з метою заповнення пропусків у тексті.