(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Правила дорожнього руху з коментарями та ілюстраціями 2023 року : купить

Ціна: 275.00грн.

Правила дорожнього руху з коментарями та ілюстраціями 2023 року : купить

ISBN: 9789664983089

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 176

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Арій

Правила дорожнього руху з коментарями та ілюстраuіями. 17-те вид . , переробл. та доповн. З. Л. Лерех, В. Ф. душник, Ю . Є. Завориuький. - К. : Арій, 2023. - 176 с. : іл. (Б-ка автомобіліста)

 "Правила дорожнього руху з коментарями та ілюстраціями" - це підручник з правил дорожнього руху, який стане корисним для будь-якого водія, а також для тих, хто готується до здачі іспиту на отримання водійських прав. Книга видана видавництвом "Арій" у 2023 році, є переробленою та доповненою версією попереднього видання.

Книга містить 176 сторінок з докладним описом правил дорожнього руху України, а також поясненнями та ілюстраціями. У ній зібрано всі необхідні правила проїзду залізничних переїздів, перетинів пішохідних доріжок, порядку руху на кругових розв'язках, обгону, паркування та інші правила дорожнього руху.

Крім цього, книга містить детальні коментарі до кожного правила, що допомагає зрозуміти їх суть та застосувати у практиці. Це особливо корисно для тих, хто тільки починає вчитися водити або для тих, хто має певні труднощі з розумінням складних правил.

Книга також збагачена багатьма ілюстраціями, що допомагають зрозуміти правила дорожнього руху навіть людям без попереднього досвіду водіння. Крім того, у книзі є важливі поради для водіїв з різних сфер діяльності та різних вікових груп.

"Правила дорожнього руху з коментарями та ілюстраціями" є необхідною книгою для будь-якого водія, який бажає вивчити та дотримуватися правил дорожнього руху. Вона допоможе зберегти життя та здоров'я водія та пасажирів.