(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Інтерактивний довідник Історія України. Комплексна підготовка до ЗНО : Скирда І. Весна. купити

Ціна: 115.00грн.
Стара ціна: 120.00грн.

Інтерактивний довідник Історія України. Комплексна підготовка до ЗНО : Скирда І. Весна. купити

Немає на складі

ISBN: 9786176865834

Автор:

Формат: 148x210мм (А5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 576

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Весна

Інтерактивний довідник Історія України. Комплексна підготовка до ЗНО : Скирда І. Видавництво Весна. купити

 Пропонуємо Вашій увазі інтерактивний практичний довідник «Історія України: комплексна підготовка до ЗНО». Структура довідника надзвичайно чітко та оргинально організована.

Теорія:

  • Основні факти, події, дати;
  • Терміни і поняття;
  • Персоналії.

Практика:

  • Робота з історичними джерелами;
  • Робота з візуальними джерелами;
  • Карти;
  • Тестові завдання після кожної теми у форматі ЗНО;
  • Узагальнювальні тестові завдання за всією програмою ЗНО.

Навчальний посібник укладено відповідно до чинної навчальної програми та програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, затверджених Міністерством освіти і науки України. Хронологічно він охоплює матеріал від найдавніших часів до сьогодення і дозволяє швидко та надійно засвоїти необхідний обсяг звань, систематизувати перебіг основних історичних подій, ефективно підготуватися до уроків, самостійних і контрольних робіт, державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання.

Ретельний добір матеріалу та доступний його виклад роблять посібник універсальним у використанні. Його мета – допомогти опанувати основи наукового підходу до історії, дати орієнтири для розуміння витоків та історичного минулого українського суспільства, спробувати побачити перспективи вирішення сучасних проблем. Основний матеріал поданий у форматі опорного конспекту, що дозволяє легко отримати необхідні знання про характерні риси, події та явища певного історичного періоду. Під час підготовки до ДПА та ЗНО у 2021 році абітурієнти мають запам'ятати низку дат, пов'язаних з найважливішими подіями нашої історії. Дати, обов'язкові для запам'ятовування, виділені в посібнику жирним шрифтом, а для закріплення отриманих знань у тестах наприкінці кожної теми.

У навчальному посібнику розміщено зображення історико-культурних пам'яток, обов'язкових для візуального розпізнавання. Рубрика «Персоналії» містить інформацію про видатних діячів української історії, яких абітурієнти мають візуально розпізнавати за вимогою програми ЗНО.

Закріпити отримані знання, ознайомитися з різними формами тестів дозволять завдання, розміщені в кінці кожної теми. Запропоновані тести розроблені з урахуванням сучасних тенденцій і підходів, характерних для завдань ЗНО. Вони містять завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності та правильної послідовності, завдання з короткою відповіддю МНОЖИННОГО вибору.

Довідник призначений для якісної підготовки до ЗНО та ДПА у 2024 році з історії України.