(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Білецька О. Українська мова ЗНО 2023. Рівень стандарту та поглиблений. Комплексне видання + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

Ціна: 240.00грн.
Стара ціна: 300.00грн.

Білецька О. Українська мова ЗНО 2023. Рівень стандарту та поглиблений. Комплексне видання + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

ISBN: 9789660737693

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 624

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Білецька О. Українська мова ЗНО 2023. Рівень стандарту та поглиблений. Комплексне видання + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

Пропонований посібник призначений для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови. Він складений відповідно до чинних програми з української мови і літератури для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови і літератури.

У посібнику подано теоретичні відомості з української мови, тренувальні вправи, 2108 тренувальних тестових завдань, матеріали для написання розгорнутої відповіді, варіанти робіт у форматі ЗНО. Запропоновані в посібнику матеріали допоможуть повторити, узагальнити й систематизувати знання з української мови. Тестові завдання, подані в посібнику, відповідають за формою тестам, які використовуються під час проведення ЗНО.

Матеріал, що стосується орфографії, подано за новим Правописом (2019 р.). Питання, розбіжні в старому і новому Правописах, за роз'ясненнями МОИ України, на ЗНО до 2024 р. не виноситимуться.

Наприкінці посібника подано відповіді до всіх тестових завдань, а також розв'язані Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови та Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови і літератури.

У 2023 році можна буде складати ЗНО з:

  •  української мови (рівень стандарту),
  •  української мови і літератури (поглиблений рівень) .

Сертифікаційна робота з української мови має дві частини. Частина 1 містить 39 завдань різних форм, а частина 2 - 1 завдання, яке передбачає надання розгорнутої письмової відповіді. Результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи будуть зараховані як результат державної підсумкової атестації.

Сертифікаційна робота з української мови і літератури має чотири частини. Частина 1 містить 24 завдання різних закритих форм з української літератури. Частина 2 містить 39 завдань різних закритих форм з української мови. Частина 3 містить 3 завдання з української мови з короткою письмовою відповіддю. Частина 4 містить І завдання з української мови з розгорнутою письмовою відповіддю. Результати виконання завдань частин 2 та 4 будуть зараховані як результат державної підсумкової атестації.

Сподіваємось, що посібник допоможе випускникам та абітурієнтам належним чином підготуватися до ДПА та ЗНО з української мови.