(067) 531-19-39 Kyivstar (099) 559-05-94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Білецька О. Українська мова ЗНО 2021. Рівень стандарту та поглиблений. Комплексне видання + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

Ціна: 134.00грн.
Стара ціна: 170.00грн.

Білецька О. Українська мова ЗНО 2021. Рівень стандарту та поглиблений. Комплексне видання + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

ISBN: 9789660737693

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 608

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Білецька О. Українська мова ЗНО 2021. Рівень стандарту та поглиблений. Комплексне видання + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

Пропонований посібник призначений для підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови. Він складений відповідно до чинних програми з української мови і літератури для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови і літератури.

У посібнику подано теоретичні відомості з української мови, тренувальні вправи, 2108 тренувальних тестових завдань, матеріали для написання розгорнутої відповіді , варіанти у форматі ЗНО. Запропоновані в посібнику матеріали допоможуть повторити, узагальнити й систематизувати знання з української мови. Тестові завдання, подані в посібнику, відповідають за формою тестам, які використовуються під час проведення ЗНО.

Наприкінці посібника подано відповіді до всіх тестових завдань, а також розв'язані Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови та Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови і літератури 2021 року .

З 2021 року можна буде складати ЗНО з:

  • української мови (рівень стандарту),
  • української мови і літератури (поглиблений рівень).

Сертифікаційна робота з української мови матиме дві частини. Частина 1 міститиме 39 завдань різних форм, а частина 2 - 1 завдання, яке передбачає надання розгорнутої письмової відповіді. Результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи будуть зараховані як результат державної підсумкової атестації.

Сертифікаційна робота з української мови і літератури матиме чотири частини. Частина 1 міститиме 24 завдання різних закритих форм з української літератури . Частина 2 міститиме 39 завдань різних закритих форм з української мови . Частина 3 міститиме 3 завдання з української мови з короткою письмовою відповіддю. Частина 4 міститиме 1 завдання з української мови з розгорнутою письмовою відповіддю. Результати виконання завдань частин 2 та 4 будуть зараховані як результат державної підсумкової атестації.

Увага! Оскільки МОИ України «розробляє план імплементації нової редакції « Українського правопису», яким буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес» і «найближчі 5 років питання на ЗНО стосуватимуться лише тих норм, які не змінилися» , завдання посібника орієнтовані на старий правопис.

Сподіваємось, що посібник допоможе випускникам та абітурієнтам належним чином підготуватися до ДПА та ЗНО з української мови.