(099) 559 05 94 MTC . Мінімальне замовлення від 150 грн.

Англійська мова ЗНО 2023. 12 комплексних тестів у форматі ЗНО/ Recap Tests / Доценко І., Євчук О.

Ціна: 135.00грн.
Стара ціна: 150.00грн.

Англійська мова ЗНО 2023. 12 комплексних тестів у форматі ЗНО/ Recap Tests / Доценко І., Євчук О.

ISBN: 9786175393604

Автор:

Формат: 176x250мм (В5)

Рік видання:

Кількість сторінок: 140

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Абетка

Англійська мова ЗНО 2023. 12 комплексних тестів у форматі ЗНО/ Recap Tests / Доценко І., Євчук О.

У посібнику подано 12 комплексних варіантів тестових завдань для формування практичних навичок виконання тестів з англійської мови у форматі ЗНО.

Для випускників закладів загальної середньої освіти, вчителів та усіх, хто бажає підготуватись до тестування з англійської мови.

"Recap Testsn містить матеріали для повторення та узагальнення знань, умінь і навичок у виконанні тесті в з англійської мови . У посібнику подано 12 комплексних тестів, зразки відповідей, тексти для аудіювання та ключі для самоконтролю.

Зміст і складність тестів відповідає Програм і зовнішнього незалежного оцінювання, що враховує специфіку вивчення іноземної мови на рівні стандарту або академічному та на профільному рівні.

Кожен тест складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)», «Читання», «Використання мови» та «Письмо» . Згідно з Програмою ЗНО, у тесті з англійської мови використовуються завдання п'яти форм :

1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№1 1-6, 12-16, 22-26). До кожного завдання подано 3 варіанти відповіді , з яких лише один правильний.

2. Завдання на визначення правильності/неправильності твердження (№1 7-11 ). У завданнях пропонують визначити правильність чи неправильність наведеного твердження щодо змісту прослуханого/прочитаного.

3. Завдання на встановлення відповідності (N2 7-21, 27-32). У завданнях пропонується підібрати заголовки до текстів/частин текстів із поданих варіантів; твердження/ситуації до оголошень/текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань.

4. Завдання на заповнення пропусків у тексті (№1 33-58). У завданнях пропонується доповнити абзаци/речення в тексті реченнями/частинами речень, словосполученнями/словами із поданих варіантів.

5. Завдання з розгорнутою відповіддю (№1 59). Завдання передбачає створення власного висловлення у письмовій формі відповідно до запропонованої комунікативної ситуації. Матеріал базується на автентичних зразках мови, охоплює реалії сучасного життя, що пов'язані з інтересами та комунікативними потребами сучасної молоді.

Прослухати завдання з аудіювання можна на сайті видавництва у розділі «Мультимедійні додатки» https://abetka.in.ua/info/multimediyni_dodatki