(067) 531-19-39 Kyivstar (099) 559-05-94 MTC . Мінімальне замовлення від 100 грн.

Білецька О. Українська мова ЗНО 2021. Комплексне видання для підготовки + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

Ціна: 136.00грн.
Стара ціна: 170.00грн.

Білецька О. Українська мова ЗНО 2021. Комплексне видання для підготовки + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

ISBN: 978-966-07-3005-2

Автор:

Формат: 210x297мм (А4)

Рік видання:

Кількість сторінок: 592

Обкладинка: м'яка

Видавництво: Підручники та посібники

Білецька О. Українська мова ЗНО 2021. Комплексне видання для підготовки + ДПА : видавництво Підручники і посібники.

Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА з української мови на 2021 рік. Він укладений відповідно до чинних програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.
У посібнику подано теоретичні відомості з української мови, тренувальні вправи, 2075 тренувальних тестових завдань, матеріали для написання власного висловлення, варіанти у форматі ЗНО. Запропоновані в посібнику матеріали допоможуть повторити, узагальнити й систематизувати знання з української мови. Тестові завдання, подані в посібнику, відповідають за формою тестам, які використовуються під час проведення ЗНО. 

Сертифікаційна робота з української мови і літератури складається із завдань трьох форм:
1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№1–23, 29–33, 34–53). До кожного із завдань подано чотири або п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.
2. Завдання на встановлення відповідності (№24–28, 54–57). До кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити «логічні пари»). Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
3. Завдання з розгорнутою відповіддю (№58). Завдання цієї форми передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б.
Увага!
– завдання з української мови, результат виконання яких буде зараховуватися як державна підсумкова атестація.
Сподіваємось, що посібник допоможе випускникам та абітурієнтам належним чином підготуватися до ДПА та ЗНО з української мови.